Teraz przegladasz category

Ogólnopolski Turniej Tańca

Ogólnopolski, Integracyjny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Starosty Wołowskiego i Grand Prix Burmistrza Wołowa – 30.04.2016r.

Ponad  sto  par wzięło udział w sobotnim (30.05.2016) Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Grand Prix Burmistrza Wołowa i Puchar Starosty Wołowskiego. Szczegółowe  wyniki  turnieju znajdą Państwo TUTAJ> Poniżej prezentujemy fotorelację z imprezy. Wszystkich miłośników tańca serdecznie zapraszamy na Ogólnopolski, Integracyjny Turniej Tańca Towarzyskiego o Grand Prix Burmistrza Wołowa oraz Puchar …

Ogólnopolski, Integracyjny Turniej Tańca Towarzyskiego o Grand Prix Burmistrza Wołowa oraz Puchar Starosty Wołowskiego – 14.06.2015r.

Wszystkich miłośników tańca  serdecznie zapraszamy na Ogólnopolski, Integracyjny Turniej Tańca Towarzyskiego o Grand Prix  Burmistrza Wołowa  oraz  Puchar Starosty Wołowskiego. Turniej odbędzie się w niedzielę, 14 czerwca w  hali OSiR przy ulicy Panieńskiej. Blok  I zaczynamy o godz. 12:30, Blok II, Gala Taneczna – o godz. 17:00. Wstęp wolny!

II Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wołowa

Ponad sto par z klubów w całej Polsce wzięło udział w 2. Ogólnopolskim turnieju tańca towarzyskiego o puchar burmistrza miasta i gminy Wołów. W pierwszym bloku zmagali się juniorzy, których dopingowali rodzice. W przerwie przed ogłoszeniem wyników na parkiecie wołowskiej hali sportowej przy ul. Panieńskiej pojawiły się znajome twarze. Grupa …