MAGIC SHOW w Wołowie

Zapraszamy 30.05.2021 o godz. 18:00 do Wołowskiego Ośrodka Kultury na pokaz magii i iluzji Finalisty programu Mam Talent – Bartosza Lewandowskiego!
Program przeznaczony dla całej rodziny!

Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu „Mam Talent”! Gołębie, papugi, wśród nich także gigantyczna, egzotyczna papuga ara oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! To jednak nie koniec atrakcji jakie na Was czekają! Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Przepołowienie i przebicie ostrzami asystentki, triki z udziałem widowni, przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, magiczne pojawienie w płonącej klatce oraz wiele innych magicznych urozmaiceń, którymi widzowie zostaną dosłownie oczarowani! Będzie bardzo magicznie!

To widowisko nie będzie zwykłym „iluzjonistycznym” pokazem! Występy Bartosza Lewandowskiego to przede wszystkim opracowanie artystyczne! Dlatego też zobaczycie iluzje w różnych stylach i wydaniach! To będzie prawdziwe Magic Show, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy! Koniecznie zasiądź na widowni i zobacz prawdziwą magię!

Przypominamy występy w telewizyjnym programie „Mam Talent!”:
#CASTING https://www.youtube.com/watch?v=Jg77gVErGg8
#PÓŁFINAŁ https://www.youtube.com/watch?v=o9DQsXP323g
#FINAŁ https://www.youtube.com/watch?v=x-ZFCdLoznY

BILETY W PRZEDSPRZEDAŻY W CENIE 35 ZŁ! TYLKO DO KOŃCA MARCA!
OD 01.04.2020 BILETY W CENIE 40 ZŁ!

Bilety dostępne w kasie WOK oraz online na https://www.kupbilecik.pl/imprezy/49830/Wo%C5%82%C3%B3w/Pokaz+magii+i+iluzji+-+Bartosz+Lewandowski/

Skip to content