Piotroniowicka Noc Świętojańska

Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z Nocy Świętojańskiej w Piotroniowicach, która odbyła się 24.06.2017r. W programie imprezy nie zabrakło m.in. warsztatów wyplatania wianków, pokazów pieczenia chleba, czy warsztaty z tworzenia własnych Świtezianek. Bractwo „Pobratymcy” przygotowało dla przybyłych gry i animacje w klimatach średniowiecznych. Oczywiście nie zabrakło stoisk gastronomicznych, czy degustacji trunków z lokalnej winiarni. Na scenie w Piotroniowicach zaprezentowali się następujący artyści: Zuzanna, Andriej Kotin oraz zespół Nocny Supersam.

************************************************************************

 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na 3 edycję Nocy Świętojańskiej, która odbędzie się 24.06.2017r. na terenie przy świetlicy wiejskiej w Piotroniowicach.

W tym roku zapraszamy na wiele warsztatów i animacji dla dzieci, które poprowadzi Bractwo „Pobratyńcy”. W programie zaplanowano również  m.in. opowieści o tradycjach świętojańskich, plecenie świętojańskich wianków, wróżby, degustacje trunków z rodzimej winiarni, poszukiwanie kwiatu paproci oraz pokazy pieczenia chleba tradycyjna metodą.

Podczas Nocy Świętojańskiej nie zabraknie również akcentu muzycznego! Na scenie w tym dniu zaprezentują się: Zuzanna, Andrej Kotin oraz zespół Nocny Supersam!

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy!