Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy- fotorelacja

Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z 26-tego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serdeczne podziękowania za wkład w program artystyczny kierujemy do: Nikodema Mosiek oraz Miriam Borowskiej, Grupy „Krasnale” z Chatki Puchatka, Klubu Sportowego AVASATARE z Wołowa oraz oczywiście dziękujemy Zespołom Tumblin’Flash, Spinka oraz Marcus za energetyczne koncerty. Już niebawem podzielimy się oficjalną informacją o kwocie, którą udało się zebrać wolontariuszom wołowskiego sztabu WOŚP.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ofiarowane wsparcie Do zobaczenia za rok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 stycznia w sali widowiskowej Wołowskiego Ośrodka Kultury odbędzie się 26-ty Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

– W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych – powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP – Wybór celu Finału to każdego roku najtrudniejsza decyzja, jaką musi podjąć Zarząd naszej Fundacji. Przez cały czas napływają do nas sygnały i informacje o tym, jakie są braki w szpitalach, jakie dziedziny medycyny wymagają pilnej interwencji. Piszą do nas lekarze, personel medyczny, autorytety w świecie medycyny, ale często także pacjenci i rodzice dzieci leczonych w szpitalach. Potrzeby są ogromne, a my, wybierając temat każdej zbiórki, musimy być pewni, że przy pomyślnym wyniku Finału uda nam się postawione cele zrealizować. A to nie jest łatwe – wszyscy zwłaszcza w ostatnich dniach widzimy, z jak wieloma bolączkami boryka się dziś cały system ochrony zdrowia w Polsce – dodaje Prezes Zarządu Fundacji.

Start imprezy o godz. 15:00!

W programie wiele atrakcji, m.in:

Występ grupy Krasnali z Przedszkola Chatka Puchatka w Wołowie;

Występy uczniów z Zespołu Szkół Publicznych w Wołowie;

Pokaz taekwon-do ITF w wykonaniu Klubu Sportowego AVASATARE z Wołowa;

Koncerty:

– Tumblin’ Flash – The Rolling Stone Tribute Band,

– Spinka Band,

– Marcus.

Dodatkowo: Stanowisko Fundacji DKMS, licytacje, malowanie twarzy, warkoczyki, Gigantyczna maskotka – przygotowane przez CLOWN’A ŻAKA.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!