Wieczór w Krainie Operetki z okazji Dnia Matki!

Z przykrością informujemy, że „Wieczór w Krainie Operetki” zostaje przeniesiony na inny termin!
 
Zakupione bilety można zwracać w Kasie Wołowskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy Ośrodka.
 
Za zaistniałą sytuację przepraszamy i zapraszamy 9 grudnia!

 

 

 

 

 

 

 

 

*****************************************************

 

 

 

Zapraszamy bardzo serdecznie na Wieczór w Krainie Operetki, który odbędzie się w dn. 25 maja 2018r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej Wołowskiego Ośrodka Kultury.

Zaczarowany „Wieczór w krainie operetki” to muzyczna podróż przepełniona humorem, barwnymi strojami, tańcem i przepięknym śpiewem wybitnych solistów, którzy na pewno zostawią publiczność z melodią na ustach. Podczas spektaklu usłyszymy i zobaczymy utwory z „Księżniczki Czardasza” Kalmana, „Wesołej Wdówki” czy „Cygańskiej miłości” Lehara, „Zemsty Nietoperza” Straussa, „Clivii” Dostala i wielu innych w zaskakującej inscenizacji.

W koncercie udział weźmie 11 osobowa obsada wraz z pianistą oraz kwartetem smyczkowym.

…Kiedy dorosłość puka do naszych drzwi i dostrzegamy wokół nas osoby, które pamiętają dawne czasy zdajemy sobie sprawę, że może nadszedł ten moment, by spytać o historie naszej rodziny… Może odkryjemy, że płynie w nas błękitna krew? Kto wie? Tak tez było w przypadku młodej Kasi, którą w barwną historię swoich przodków zabrała ukochana babcia. Przeglądając album rodzinny odkryły wiele sekretów, a Babcia zdradziła Kasi ich największą tajemnicę….

Bilety w cenie 45 zł (ulgowe) oraz 55 zł (normalne) dostępne są w kasie Wołowskiego Ośrodka Kultury oraz na portalu kupbilecik.pl

Świętuj Dzień Matki wspólnie z nami. Serdecznie zapraszamy!