Dni Wołowa 2018

Burmistrz Gminy Wołów Dariusz Chmura wraz z Wołowskim Ośrodkiem Kultury oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zapraszają na oficjalne rozpoczęcie jednego z największych wydarzeń organizowanych przez nasze miasto. Dni Wołowa odbędą się na ulicy Panieńskiej w dniach 15-16 czerwca 2018r.
Jak co roku organizatorzy zapewnią rozrywkę zarówno dla najmłodszych jak i najstarszych mieszkańców.

Wystąpią między innymi takie gwiazdy jak: Łzy, Enej, Stachursky, Doda oraz wiele innych. Przyjedzie do nas wesołe miasteczko z licznymi urządzeniami dla dzieci i dorosłych.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska projektu „Zapamietaj Wołów”, gdzie obejrzeć będzie można powojenny Wołów i okolice, oraz przekazać nam swoje zdjęcia i pamiątki.
Wołowski Ośrodek Kultury na swoim stoisku opowie o swojej działalności oraz zaprezentuje ofertę wydarzeń, które przygotował na zbliżający się rok.
Dla nocnych marków impreza taneczna z DJ’em.

Ale to nie wszystko. Tym razem nie będziemy ograniczać się tylko do weekendu. Zaplanowaliśmy dla was również cały poprzedzający tydzień. Będziemy prezentować talenty, które skrywają mieszkańcy naszego miasta. Grzechem byłoby nie pochwalić się zespołami, sekcjami, kołami skrywanymi pod skrzydłami Wołowskiego Ośrodka Kultury.
Również Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotuje liczne pokazy swoich sekcji. To wszystko zobaczycie w Wołowie już w połowie czerwca.