Damian Ukeje na Dzień Kobiet ;)

Czwartkowy wieczór spędziliśmy w towarzystwie artysty Damiana Ukeje, znanego m.in. z telewizyjnego programu The Voice Of Poland. Podczas występu Damian zmierzył się z twórczością Johnny’ego Cash’a oraz innych artystów, ale również zaprezentował utwory własnego autorstwa. Nie zabrakło również interakcji z publicznością, czym z pewnością skradł serca wielu pań licznie przybyłych do WOK w dniu swojego święta.

Przypomnijmy, że koncert odbył się w ramach ogólnopolskiego cyklu „Słuchaj więcej”, podczas którego polscy muzycy zmagają się z repertuarem swoich muzycznych idoli.

   

************************************************************************************

Wołowski Ośrodek Kultury ma przyjemność zaprosić Państwa na koncert w ramach ogólnopolskiego cyklu „Słuchaj więcej” w ramach którego polscy muzycy zmagają się z repertuarem swoich muzycznych idoli.

Już 8 marca w Wołowie, Damian Ukeje zmierzy się z Johnnym Cash’em, ale zaprezentuje również swoje autorskie utwory.
Damian Ukeje to zwycięzca I edycji programu „The Voice of Poland”, Damiana Ukeje. Tego marcowego wieczoru będziemy mogli usłyszeć utwory z repertuaru wyjątkowego artysty, Johnn’ego Cash’a. Występ ten jest jednym z elementów składowych obchodzonego w WOK, Dnia Kobiet. ♥

DAMIAN UKEJE
UKEJE swoją karierę muzyczną rozpoczął w wieku 13 lat grając w różnych kapelach rockowych oraz bluesowych. W roku 2011 trafił do programu The Voice Of Poland. Jego charakterystyczny, szczery głos natychmiast pomógł mu zaskarbić sympatię widzów i zapewnił wygraną. Niecały rok później ukazał się debiutancki album sygnowany nazwiskiem wokalisty. Płytę zapowiadał singiel „Bezkrólewie”, który bardzo szybko wspiął się na szczyty rockowych list przebojów polskich rozgłośni radiowych.
Podsumowaniem rocznej działalności zespołu było III miejsce w plebiscycie Antyradio na PŁYTĘ ROKU 2013. Ukeje stanął na podium w towarzystwie takich grup jak Hunter i Coma. Ukoronowaniem sukcesów w 2013 roku była nominacja do FRYDERYKÓW 2014 JAKO DEBIUT ROKU!
Pomysły na kolejny album zatytułowany UZO powstały w zaledwie 3 tygodnie, na co bez wątpienia wpływ miało wyjątkowe muzyczne porozumienie, jakie łączy Ukeje i producenta Kubę Mańkowskiego. Był to czas intensywnej pracy, ale również też czegoś co można by określić „podróżą mentalną”.
Pierwszym singlem zapowiadającym tą płytę jest utwór „Film”, z tekstem Piotra Roguckiego.

Serdecznie zapraszamy!

08.03.2018r.
godz. 20:00
sala widowiskowa Wołowskiego Ośrodka Kultury
WSTĘP BEZPŁATNY !

Skip to content