Dni Wołowa 2018 – fotorelacja

Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z obchodów Dni Wołowa 2018.

W tym roku obchody święta naszego miasta rozpoczęły pokazy sekcji działających przy Wołowskim Ośrodku Kultury. Za nami pokazy koła plastycznego, sekcji grafiki warsztatowej, sekcji pianina oraz sekcji gitary. Grupa teatralna przygotowała również spektakl „Teorie podroży kosmicznych w praktyce”, który można było zobaczyć 20 czerwca w sali widowiskowej.

Podczas dwudniowej imprezy plenerowej na scenie ulokowanej przy ul. Panieńskiej mieliśmy okazję zobaczyć i usłyszeć największe gwiazdy Polskiej sceny muzyki rozrywkowej- wystąpiły m.in. Leszcze z Wołowa, ŁZY a gwiazdą wieczoru był zespół ENEJ. Nie zabrakło również pokazu sztucznych ogni oraz dyskoteki. Sobota całkowicie zawładnęła królowa rock! Na scenie zaprezentowały się zespoły lokalne (Marcus Arent oraz Apokalipsa) oraz Jacek Stachursky z zespołem. Gwiazdą wieczoru była DODA & VIRGIN. Na wygłodniałych gości czekały liczne stoiska handlowe i gastronomiczne, a miłośników niezapomnianych wrażeń z pewnością można było odnaleźć na wesołym miasteczku.

Dziękujemy, że byliście z nami 🙂 Zapraszamy na kolejne wydarzenia!

   

     

 

 

 

****************************************************************

 

Burmistrz Gminy Wołów Dariusz Chmura wraz z Wołowskim Ośrodkiem Kultury oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zapraszają na oficjalne rozpoczęcie jednego z największych wydarzeń organizowanych przez nasze miasto. Dni Wołowa odbędą się na ulicy Panieńskiej w dniach 15-16 czerwca 2018r.
Jak co roku organizatorzy zapewnią rozrywkę zarówno dla najmłodszych jak i najstarszych mieszkańców.

Wystąpią między innymi takie gwiazdy jak: Łzy, Enej, Stachursky, Doda oraz wiele innych. Przyjedzie do nas wesołe miasteczko z licznymi urządzeniami dla dzieci i dorosłych.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska projektu „Zapamietaj Wołów”, gdzie obejrzeć będzie można powojenny Wołów i okolice, oraz przekazać nam swoje zdjęcia i pamiątki.
Wołowski Ośrodek Kultury na swoim stoisku opowie o swojej działalności oraz zaprezentuje ofertę wydarzeń, które przygotował na zbliżający się rok.
Dla nocnych marków impreza taneczna z DJ’em.

Ale to nie wszystko. Tym razem nie będziemy ograniczać się tylko do weekendu. Zaplanowaliśmy dla was również cały poprzedzający tydzień. Będziemy prezentować talenty, które skrywają mieszkańcy naszego miasta. Grzechem byłoby nie pochwalić się zespołami, sekcjami, kołami skrywanymi pod skrzydłami Wołowskiego Ośrodka Kultury.
Również Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotuje liczne pokazy swoich sekcji. To wszystko zobaczycie w Wołowie już w połowie czerwca.

 

Skip to content