Dzień Dziecka w Parku WOK – fotorelacja

Zachęcamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z Dnia Dziecka, który odbył się 30.05.2021r.

 
Za nami dzień pełen wrażeń! Dziękujemy za udział w tym wyjątkowym dniu Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne Wołów, PGK Wołów, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołowie, Komendzie Powiatowej Policji w Wołowie, Wołowski Klub Karate Kyokushinkai, Wołowski Klub Bokserski, MKS „Wolavia” Wołów, Stowarzyszeniu Gospel Rock, Robertowi Matrajowi oraz Krzysztofowi Ożógowi.
 
Dziękujemy również Wolontariuszom, którzy wspierali nas w tym dniu – jesteście niesamowici!
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Burmistrz Gminy Wołów – Dariusz Chmura oraz Wołowski Ośrodek Kultury zapraszają na obchody Dnia Dziecka!

Spotykajmy się 30 maja 2021r. w Parku Wołowskiego Ośrodka Kultury. Start godz. 15:00.

W programie przewidziano wiele atrakcji, nie tylko dla najmłodszych, m.in. malowanie twarzy, kącik malucha, animacje, warsztaty balonowe i wiele, wiele innych.

Spędź z nami niedzielne popołudnie z dala od codziennych trosk i zmartwień 🙂

 

Zapraszamy najmłodszych do udziału w licznych animacjach:

Zapraszamy do udziału w warsztatach kreatywnych!Od 15:00 zapraszamy do udziału w warsztatach muzycznych, które poprowadzi Pan Grzegorz Kucharczyk. Zapraszamy dzieci w wieku 10+ do udziału w warsztatach kulinarnych „Dzika Kuchnia”, które poprowadzi Pani Anna Stelmarczyk-Matraj! Warsztaty odbędą się o godz. 16:30. W niedzielne popołudnie przeniesiemy do do słonecznej Armeni, gdyż uczestnicy wykonają tradycyjną armeńską potrawę – jingalov hats. UWAGA! Przez wzgląd na warsztaty plenerowe oraz pracę z wysoką temperaturą – OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (71 389 26 43 wew 21.)

Fanów motoryzacji zapraszamy do udziału w prezentacjach pojazdów:

Stowarzyszenia Gminy Wołów również się zaprezentują! Zapraszamy do udziału w turnieju tenisa stołowego, pokazie karate czy walce „w ringu”.

Podczas imprezy nie zabraknie również jedzenia! Zachęcamy do odwiedzenia food track’ów! Już od 11:00 zapraszamy do odwiedzenia stoiska BALKAN BURGER oraz Manufaktury Lodów TARKINE z Wrocławia! A od 15:00 zapraszamy na watę cukrową oraz popcorn!

Skip to content