Najpiękniejsze piosenki świata – koncert – RELACJA

Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z koncertu „Najpiękniejsze piosenki świata, czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60-tych i 70-tych” w wykonaniu Janusza Cedro.

 

 

 

 

W ramach III Wołowskiego Miesiąca Seniora zapraszamy na koncert w wykonaniu Janusza Cedro.

„Najpiękniejsze piosenki świata, czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60-tych i 70-tych” odbędzie się 08.10.2021r o godz. 17:00 w Wołowskim Ośrodku Kultury. Wstęp jest bezpłatny.

W programie koncertu znajdują się utwory muzyczne m.in. takich zespołów i wykonawców jak: Czerwone Gitary, Piotr Szczepanik, Kasia Sobczyk, Dwa plus jeden, Niebiesko-Czarni, Sława Przybylska, Czesław Niemen, Maryla Rodowicz, Michaj Burano, Karin Stanek, Andrzej i Eliza, Breakout, Urszula Sipińska, Skaldowie.

Aranżacje utworów w wykonaniu Janusza Cedro są bliskie oryginalnym wykonaniom. Na koncertach będzie balladowo, ale też rockandrollowo i z ogniem, bo w końcu były to „złote czasy” rock and rolla , ale przede wszystkim, co ważne, nieograniczona jest  podczas koncertu ilość refrenów i każdy koncert to  wspaniałe ” wspólne śpiewanie z publicznością”.

Skip to content