Czy mnie jeszcze pamiętasz? – konkurs wokalny

Podczas czwartkowych preeliminacji do I Lubińskiego Przeglądu Twórczości Czesława Niemena „Czy mnie jeszcze pamiętasz?” Jury w składzie: Róża Gołubowska, Michał Matczak oraz Piotr Brzeziński wyłoniło 5 osób spośród wszystkich uczestników.

Pomimo trudnego tematu konkursu uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom prezentowanych utworów.

Alicja Marek, Magdalena Rojek, Martyna Turowska, Martyna Nejman oraz Eryk Wysopal będą reprezentowali Wołowski Ośrodek Kultury w kolejnych etapach konkursu. Serdecznie gratulujemy!

 

 

*******************************************************************************

W związku z ogłoszonym przez Gimnazjum nr 1 im. Czesława Niemena konkursem (I Lubiński Przegląd Twórczości Czesława Niemena „Czy mnie jeszcze pamiętasz?”), Wołowski Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w preeliminacjach organizowanych w celu wyłonienia wokalistów do reprezentowania Ośrodka.

Preeliminacje odbędą się w sali kameralnej WOK, w dniu 2 marca 2017r. o godz. 9.00 i skierowane są do wokalistów, będących uczniami szkół podstawowych (klasy IV-VI), gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu gminy Wołów.

Zgłoszenia uczestnika dokonuje szkoła, rodzice lub opiekunowie merytoryczni. Osoby pełnoletnie zgłoszenia mogą dokonywać samodzielnie.

Wyłoniona w preeliminacjach reprezentacja WOK zostanie zgłoszona z ramienia Ośrodka do kolejnego etapu konkursu. Ośrodek zapewni pomoc w przygotowaniu nagrania prezentacji wybranych utworów, niezbędnych do zakwalifikowania do etapu eliminacji.

W przypadku przejścia uczestnika do ostatniego etapu Przeglądu, który odbędzie się 12 maja 2017r. w Centrum Kultury „Muza” w Lubinie, Wołowski Ośrodek Kultury zapewni uczestnikowi dojazd oraz opiekuna merytorycznego podczas finałowego koncertu. Organizator I Lubińskiego Przeglądu Twórczości Czesława Niemena „Czy mnie jeszcze pamiętasz?” przewiduje dla uczestników Przeglądu cenne nagrody rzeczowe oraz statuetki i dyplomy.

Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony do dnia 28.02.2017r.

Prosimy o dostarczenie zgłoszeń do sekretariatu Wołowskiego Ośrodka Kultury.

Informacje  – tel. 71 389 26 43, fax:  71 389 14 42 lub wypełnienie formularza on-line.

Opiekun merytoryczny wydarzenia: Anna Matraj, kontakt: 607971415.

  1. Regulamin preeliminacji
  2. Karta zgłoszenia (pdf)
  3. Karta zgłoszenia on-line

 

 

Skip to content