Provident i AXA przedstawiają – Plan na Kino

Plan na kino – Provident i AXA przedstawiają:

21 września zapraszamy na cztery projekcje filmowe dwóch filmów – „Scooby doo” oraz „Pętla”

Repertuar:

  • 14:00 Scooby Doo
  • 16:15 Scooby Doo
  • 18:30 Pętla
  • 20:55 Pętla

Bilety kupisz tu: https://plannakino.pl/trasa_kina/szczegoly/168

Informacje dotyczące bezpieczeństwa w trakcie pandemii Covid-19:

https://plannakino.pl/bezpieczenstwo

Cennik biletów:

  • Bilety normalne       17 zł
  • Bilety ulgowe           15 zł

Ważne! Do końca 2020 roku, w związku z ograniczeniem widowni na salach kinowych, nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej biletów. Zalecamy zakup biletów on line i płatności bezdotykowe. Kasa Kina otwiera się 60 min przed startem pierwszego seansu.

Zachęcamy do korzystania z barku kinowego, w którym znajdziecie Państwo zarówno pyszny popcorn, jak i napoje z portfolio grupy Coca-Cola. Aby z nich skorzystać na sali należy mieć na sobie przyłbicę.

OPIS FILMÓW:

„Scooby Doo”

Familijny, komedia, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O., cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 94 minuty,

zwiastun: https://youtu.be/makJoHMoo4k

W pierwszej kinowej animacji ze Scooby-Doo w roli głównej poznamy nowe wątki, dotyczące pochodzenia uroczego psiaka. Zobaczymy też najbardziej zawiłe śledztwo w historii Tajemniczej Spółki. SCOOBY-DOO! pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby’ego i Kudłatego. Dowiemy się, jak wspólnie z Fredem, Velmą i Daphne założyli oni słynną Tajemniczą Spółkę. Teraz, po setkach śledztw i przygód, Scooby i jego gang stają w obliczu największego i najtrudniejszego wyzwania. Ktoś chce uwolnić psa z zaświatów, Cerbera. Młodzi detektywi starają się powstrzymać globalną „apsokalipsę”. Jednocześnie odkrywają sekrety z przeszłości Scooby’ego i poznają jego przeznaczenie – wspanialsze, niż ktokolwiek sobie wyobrażał.

„Pętla”

Sensacja, 2D PL, ograniczenia wiekowe: B.O., cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 105 minut, zwiastun: https://youtu.be/7T0lk0AnePA

Opis:

Patryk Vega powraca do „Służb Specjalnych” i „Pitbulla” z najnowszym filmem „Pętla”. Pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet. Vega pozyskał do współpracy nie tylko wszystkich kluczowych uczestników tego procederu, ale również posiada nagrania z ukrytych kamer.

Oficjalna strona filmu: https://petla.dokin.pl/

Skip to content