Wernisaż malarstwa Urszuli Musiała-Białowąs – relacja

Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z wernisażu Pani Urszuli Musiała-Białowąs, który odbył się w piątek.

„Maluję swój świat” to tytuł wystawy prezentującej obrazy wykonane techniką akrylową. Kwiaty, górskie pejzaże, leśne ścieżki – to wszystko możecie zobaczyć właśnie w WOKu. Pani Urszula mówi „Sztuka pozwala mi wyrazić siebie i emocje, które towarzyszą mi na co dzień. Malarstwo daje mi także możliwość rozwoju, lepszego zrozumienia i poznania świata.” Zapraszamy do wejścia w świat artystki.Wystawa jest dostępna do obejrzenia w godzinach pracy WOK do 21.12.2018r. Serdecznie zapraszamy

************************************************************************

Wołowski Ośrodek Kultury ma zaszczyt zaprosić Państwa na wernisaż twórczości Pani Urszuli Musiała-Białowąs, który odbędzie się 14 grudnia o godz. 18:00 w sali kameralnej WOK.
Wystawa zatytułowana „Maluję swój świat” i jest prezentacją dotychczasowych dokonań artystki. Wystawę będzie można zobaczyć w dniach 14.12.2018r. – 21.12.2018r. w godzinach pracy WOK.

*****
Urszula Musiała-Białowąs
Urodziła się i mieszka w Brzegu Dolnym. Tu tworzy i rozwija swoją pasję, którą jest malarstwo. Choć ta dziedzina sztuki interesowała Panią Urszulę od zawsze, aktywnie tworzy dopiero od kilku lat. Sama artystka przyznaje: „Czas, który poświęca na tworzenie na dla mnie ważny, ponieważ może poświęcić się temu co kocham. Robię to co chcę, a nie co muszę. Chwile te dają moc spokoju, refleksji i wytchnienia od codziennego zgiełku.”

Skip to content