Wystawa Malarstwa Alicji Idzik – fotorelacja

Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z wernisażu malarstwa Pani Alicji Idzik, która odbyła się w piątek – 6 kwietnia 2018 w sali kameralnej WOK. Doświadczenia i wiedza miały znaczący wpływ na twórczość Artystki. Bardzo miękka, subtelna plama kolorystyczna podkreślała i wydobywała delikatność świata przyrody. Kompozycje kwiatowe, krajobrazy z różnych terenów Polski tchnęły swoistym klimatem oraz niepowtarzalną poezją plastyczną.
Wystawę można zwiedzać do 18 kwietnia.
Wołowski Ośrodek Kultury ma zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa na wernisaż twórczości Pani Alicji Idzik, który odbędzie się 6 kwietnia 2018r. (piątek) o godz. 18:00 w sali kameralnej Wołowskiego Ośrodka Kultury.
 
Na wystawie zostaną zaprezentowane obrazy, których głównym tematem jest otaczająca nas przyroda.

Alicja Idzik urodzona w 1955 roku we Wrocławiu.

W 1979 ukończyła biologię molekularną na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracując zawodowo wychowywała dzieci i oddawała wolne chwile różnym pasjom: malowaniu, pisaniu wierszy, komponowaniu ogrodu ozdobnego. Malarstwo olejne urzekło ją w 2005 roku. Od 10. lat uczestniczy w plenerach malarskich.
„W swoich obrazach pokazuję naturę w różnych, ale zawsze pięknych, jej przejawach. Najbardziej mnie fascynuje gra światła i cienia. Ciągle poszukuję środków, by najlepiej pokazać moje odczuwanie świata.” A.Idzik
 
Serdecznie zapraszamy!
Skip to content