XXVII Finał WOŚP w Wołowie – fotorelacja

W ubiegłą niedzielę na Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołowie mieliśmy okazję wspólnie świętować 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na scenie zaprezentowali się podopieczni z Przedszkola „Chatka Puchatka” oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 2. W programie nie zabrakło występów wokalnych w wykonaniu Martyny Turowskiej, Nikoli Pągowskiej, Pawła Biskupa, Eryka Wysopal oraz Łukasza Karaska, pokazów w wykonaniu Wołowskiego Klubu Bokserskiego CHAMPION oraz Wołowskiego i Dolnobrzeskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Na najmłodszych czekały liczne atrakcje w postaci dmuchańców, stoiska malowania twarzy i warkoczyków. NIe zabrakło również sklepiku z gadżetami oraz słodkiej kawiarenki. Uczestnicy mieli również okazję wziąć udział w atrakcyjnych licytacjach! W tym dniu swój punkt rejestracji Dawców Szpiku uruchomiła również Fundacja DKMS. Dziękujemy wszystkim za przybycie!

 

 

 

 

******************************************************************************

 

Zapraszamy bardzo serdecznie na XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 13 stycznia 2019r. na Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołowie. Startujemy już o godz. 16:00.

Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

W programie m.in.

  • Występ dzieci z Przedszkola Chatka Puchatka w Wołowie
  • Występ uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wołowie
  • Występ uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wołowie
  • Występy wokalne – Martyna Turowska, Nikola Pągowska, Paweł Biskup, Eryk Wysopal oraz Łukasz Karasek
  • Występ Wołowskiego Klubu Bokserskiego „Champion”
  • Występ Wołowskiego i Dolnobrzeskiego Klubu Karate Kyokushinkai
  • Występ Grupy Tanecznej TRAF

Dodatkowo: Stanowisko Fundacji DKMS, cenne licytacje, sklepik z gadżetami, kawiarenka, dmuchańce, animacje, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki i wiele, wiele innych!

 

 

Skip to content