Zajęcia muzyczne

Chcesz się zapisać? Wypełnij —-> KARTĘ ZGŁOSZENIA

Sekcja Gitary I

Prowadzący – Michał Matczak

Kiedy – Poniedziałek, wtorek i środa

Gdzie – Wołowski Ośrodek Kultury

Koszt – 160 zł/ miesiąc

Wiek – 6+

Michał Matczak – Nauczyciel gry na gitarze

Absolwent Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej wydziału instrumentalnego, kierunku Gitara w klasie p. Magdaleny Czwojdy. Członek zespołu Alegria, wykonującego muzykę folkową irlandzką, latynoamerykańską i andyjską oraz zespołu Shafa, który miesza muzykę beskidzką z melodiami z całego świata. Współorganizator festiwalu artystycznego SLOT Art Festival w Lubiążu.

Od 2006 roku współpracuje zawodowo z muzykami specjalizującymi się w różnych typach muzyki (od etnicznych brzmień muzyki latynoskiej i andaluzyjskiej, po klasycznego rocka czy bluesa). Poszerzał wiedzę z zakresu teorii muzyki rozrywkowej, uczęszczając na wykłady z aranżacji i harmonizacji prowadzone przez Pawła Zareckiego (muzyk ogólnopolskiej sławy współpracujący z takimi gwiazdami jak: Anna Maria Jopek czy Mieczysław Szcześniak, były pianista i aranżer zespołu TGD). Doskonalił umiejętności gry na gitarze elektrycznej uczestnicząc m.in. w warsztatach prowadzonych przez Tomasza Liperta (muzyk, wieloletni gitarzysta zespołu De Mono oraz były gitarzysta zespołu TGD).

Nauczyciel gry na gitarze z wieloletnim doświadczeniem. Pracował we Wrocławiu w prywatnej szkole muzycznej „ARKA” oraz w Autorskiej Szkole Muzyki Allegretto.

Od 2012 współpracuje z Wołowskim Ośrodkiem Kultury z powodzeniem prowadząc sekcję gitary.

Więcej informacji uzyskają państwo pod nr tel. 664 099 358


Sekcja Ukulele

Prowadząca – Róża Gołubowska

Kiedy – poniedziałek

Gdzie – Wołowski Ośrodek Kultury

Koszt – 80 zł

Wiek – 6+

UKULELE – Muzyczne Laboratorium Twórcze to zajęcia otwarte na zabawę i eksperymenty z muzyką. Uczymy się podstaw gry na małym i wesoło brzmiącym instrumencie – UKULELE.

Poznajemy język muzyki, tradycyjne utwory i piosenki, śpiewamy, tworzymy własne kompozycje muzyczne, inspirując się najbliższym otoczeniem, naturą, sztuką.

W ramach spotkań poznajemy mobilne studio nagrań (rejestrator, program muzyczny, mikrofony)! Rozwijamy kreatywność, koordynacje, zdolności muzyczne. Ważne jest dla nas umuzykalnianie i rozwijanie indywidualnej ekspresji Twojego dziecka.


Sekcja Gitary I

Prowadzący – Róża Gołubowska

Kiedy – Poniedziałek, wtorek

Gdzie – Wołowski Ośrodek Kultury

Koszt – 120 zł/ miesiąc

Wiek – 6+

To zajęcia z podstaw gry na gitarze o charakterze indywidualnym. Najmłodszy odbiorca poznaje instrument i język muzyki za pomocą edukacyjnych kart, zabaw i utworów tematycznych.

Dla dojrzałego uczestnika proponujemy zestaw inspiracji zawierający muzykę wielogatunkową.

Róża Gołubowska – Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Edukatorka w projektach m.in. takich jak: „Akademia Artysty – Sztuka i Edukacja”, „Akademia Wołowskiego Artysty – przestrzeń inspiracji” „Moda na dizajn”, „Ruch miejski – ZIN artystyczny”, „Aktywny alfabet nie tylko dla najmłodszych”, „Aktywny alfabet – sztuka od A do Z”, „Trójkąt? W modzie”, „ArTY?sta”. Autorka projektu „Winylowy Zawrót Głowy”.

Tworzy projekty w oparciu o proces zakończony np. wydaniem wspólnej płyty. Prowadzi autorskie warsztaty edukacyjno-muzyczne dla osób w różnym wieku. Obecnie współpracuję z Fundacją MY z Wołowa, w której odpowiedzialna jest m.in. za realizację projektu muzyczno-artystycznego „Muzyczne Wakacje”. Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie ALT music Róża Gołubowska.


Sekcja Pianina I

Prowadzący – Tomasz Zielonka

Kiedy  – środa/piątek

Gdzie – Wołowski Ośrodek Kultury

Cena – 150 złotych / miesiąc

Wiek – 6+

Tomasz Zielonka prowadzi naukę gry na gitarze pianinie oraz zajęcia wokalne w Domu Kultury w Lubiążu.


Sekcja Pianina II

Prowadząca – Martyna Muńko

Kiedy – piątek, sobota

Gdzie – Wołowski Ośrodek Kultury

Cena – 160 złotych / miesiąc

Wiek – 6+

Martyna Muńko jest wołowianką i absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Od lat prowadzi sekcję pianina w Wołowskim Ośrodku Kultury.

Sekcja Perkusji

Prowadzący – Konrad Fedorczak

Kiedy 

Gdzie – Wołowski Ośrodek Kultury

Koszt – 250 zł/ miesiąc

Wiek – 6+

Konrad Feodrczak – Przygodę z instrumentem rozpoczął w 2002 roku. W latach 2007-2011 uczęszczał do Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, studiując pod okiem Zbigniewa Lewandowskiego. Jest autorem i współautorem siedmiu albumów studyjnych. Posiada doświadczenie sceniczne (około 100 koncertów z kilkoma zespołami w Polsce i za granicą) W latach 2009-2016 był instruktorem sekcji perkusji w domu kultury w Wołowie, Lubiążu oraz Prusicach.

Skip to content