Zapraszamy wystawców do udziału w tegorocznym Jarmarku

Pomimo zachmurzonego nieba, podczas tegorocznego Jarmarku Wielkanocnego, stoiska lokalnych rękodzielników odwiedziło wielu mieszkańców gminy. Najchętniej zakupywanymi rzeczami były wszelkiego rodzaju wianki i stroiki wielkanocne. Ponieważ Jarmark poprzedzał Niedzielę Palmową nie zabrakło chętnych na palmy wielkanocne, część osób skorzystało z ofert sołectwa Mojęcice, gdzie można było wykonać palmę „na zamówienie”. Dużym powodzeniem cieszyły się także lokalne słodkości przygotowane przez Stowarzyszenia z Krzydliny Wielkiej oraz Piotroniowic.

***************************************************************************

Po raz kolejny zapraszamy do udziału w tegorocznym Jarmarku Wielkanocnym, który tradycyjnie odbędzie się na wołowskim Rynku, 13 kwietnia 2019 r. 

Do udziału zapraszamy lokalnych rękodzielników, artystów, drobnych przedsiębiorców handlowo-usługowych oraz lokalne organizacje pozarządowe.

Termin zgłoszeń upływa 29 marca 2019 r. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami oraz wypełnienie i dostarczenie karty zgłoszenia do sekretariatu WOK osobiście, drogą mailową lub faxem. Wszelkie informacje pod nr tel. 713892643, fax 71 389 14 42.

Ważne dokumenty:

1. Karta Zgłoszenia
2. Regulamin
3. Karta online

Skip to content