07.04.2022 – Kino w Wołowie!

BNP Paribas Idę do kina – nowa filmowa przygoda w Twoim mieście.

7 kwietnia w Wołowie aktualne kinowe hity na dużym ekranie. Razem z przyjaciółmi zobaczcie najnowszą odsłonę „Batmana” – najchętniej oglądany obecnie film w Polsce i na całym świecie 🦇 Macie ochotę zobaczyć ze znajomymi dobry polski film? Zapraszamy do Warszawy, do roku 1968, czyli na „Marzec ’68”. Hania (Vanessa Aleksander) i Janek (Ignacy Liss) w ogarniętym buntem kraju walczą o swoje uczucie. Czy są z nami jacyś fani Harry’ego Pottera? Specjalnie dla Was – „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”. Idźcie do kina całą rodziną na zabawny i mądry film „Za duży na bajki” lub na pełną przygód animację „Zając Max: Misja pisanka”.

REPERTUAR

10:00 – Zając Max: Misja Pisanka

11:30 – Za duży na bajki

13:15 – Marzec ‘68

15:30 – Zestaw krótkich animacji bez dialogów (bezpłatnie dla dzieci z Ukrainy)

17:15 – Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a (OGÓLNOŚWIATOWA PREMIERA)

19:55 – Batman


Bilety –> https://idedokina.pl/trasa_kina/szczegoly/455
Cena biletów:
Normalny: 18 zł
Ulgowy: 16 zł
Grupowy: 14 zł

Tak prezentuje się cały repertuar:

🎥 „Batman” – największy kinowy hit początku 2022 roku. Tym razem w roli Mrocznego Rycerza zobaczymy Roberta Pattinsona. Obok niego na dużym ekranie zobaczycie również Zoe Kravitz oraz Collin Farrell. Poczuj klimat Gotham w swoim mieście!

🎥 „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” – przed nieustraszoną drużyną, złożoną z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza wyjątkowo niebezpieczna misja. Czy z profesorem Albusem Dumbledore’em na czele uda im się przywrócić porządek na świecie?

🎥 „Za duży na bajki” – filmowa propozycja dla całej rodziny. Przyjaźń wystawiana na próby, pierwsza miłość, trudy dorastania, turniej gamingowy, a jakby tego było mało – dorośli, którzy wszystko wiedzą najlepiej. Oj, nie będzie łatwo…

🎥 „Marzec ’68” – Hania (Vanessa Aleksander) i Janek (Ignacy Liss) w ogarniętym buntem kraju walczą o swoje uczucie. Czekaliście na dobry, polski film? Zapraszamy!

🎥 „Zając Max: Misja pisanka” – wielka przygoda, ale też lekcja o tolerancji, przyjaźni i wielkiej sile, jaką ma zgrana drużyna.


🌟 Odwiedź lokalny oddział Banku BNP Paribas i otrzymaj Voucher VIP na bilet.*
Więcej szczegółów w lokalnych oddziałach Banku BNP Paribas oraz na idedokina.pl/trasa_kina*liczba Voucherów ograniczona

🍿🥤 W dniu przyjazdu kina dostępny będzie barek kinowy z chrupiącym popcornem i napojami.

Skip to content