09.09. Koncert Moonlit Sailor – czyli Szwedzi w Wołowie!

Serdecznie zapraszamy na koncert szwedzkiego zespołu Moonlit Sailor, który w  ramach europejskiej trasy wystąpi w Polsce  na jedynym koncercie w Wołowie!

Bilety można  kupić w  przedsprzedaży w  sekretariacie WOK w cenie  7 zł lub w  dniu koncertu w  cenie  15 zł. Serdecznie zapraszamy.

Poniżej garść informacji o zespole.

Moonlit Sailor to połączenie współczesnej enigmatycznej finezji ze szwedzką doskonałością i precyzją..  W  utworach można usłyszeć młodość i świeżość, nie brakuje gorących gitarowych brzmień,  motorycznej pracy perkusji

Jak mówi jeden z członków zespołu: “  Prawdziwym pięknem muzyki instrumentalnej jest to, że może być rozumiana różnie, jednak jest blisko nas, a przede wszystkim naszego życia.  Pragniemy by ludzie, którzy wezmą do ręki płytę już czuli ciekawość oraz magię. Mówi się, że nie ocenia się niczego po okładce, jednak  co innego gdy jest to Moonlit Sailor.

Pomimo młodego stażu na scenie MOONLIT SAILOR udało się wydać kilka płyt, m.in. „So close to live”, a ostatnio nakładem wydawnictwa DEEP ELM RECORDS , ukazała się „Colors in stereo” . Na wrześniowym koncercie z pewnością nie zabraknie kawałków z najnowszej płyty.

Wszystko wskazuje na to, że zamiast piątkowy wieczór spędzić przed telewizorem z zupą z puszki, w towarzystwie lub samotnie, lepiej jest wybrać się do WOK i pokazać innym, że nawet w tak małej miejscowości tętni  życie, i że nie trzeba wcale dużych nakładów by przeżyć coś szczególnie nieziemskiego.

Skip to content