10.03. 2013r. Kabaret Łowcy.B

W niedzielę, 10 marca 2013r. o godz. 20:00 w  Sali Publicznego Gimnazjum w Wołowie wystąpi kabaret Łowcy .B. Będzie  to już drugi występ  kabaretu w naszym mieście. Bilety  do nabycia w  Wołowskim Ośrodku Kultury . Cena biletu w przedsprzedaży wynosi 35 zł. W dniu  występu wzrośnie  do 40zł. Ilość miejsc  ograniczona.

Łowcy.B (wym.: Łowcy kropka be) to kabaret – teatr absurdu który stworzyła grupa studentów (zresztą długoletnich) Uniwersytetu Śląskiego a konkretnie jego filii  w Cieszynie.

Tam właśnie na południowym cyplu naszego pięknego kraju grupę przyjaciół połączył niezwykły sposób obserwowania rzeczywistości i jej parabolizowania na scenie. Okazało się to na tyle skuteczne że w rok po rozpoczęciu działalności artystycznej wygrali najważniejszy w ówczesnym czasie festiwal kabaretowy PAKA odbywający się w Krakowie.

Łowcy.B w niezwykle naturalny inteligentny  i przyjazny sposób wciągają w swój spektakl widza. Nie jest tu ważna powierzchowność (co widać po ich jedynych w swoim rodzaju strojach)  ale wrażliwość i dystans nie tylko do otaczającego nas świata ale również do nas samych.

To jedyny kabaret który wykonuje muzykę wyłącznie na żywo. W większości są to ich kompozycje, jeśli sięgają do twórczości innych to są  to tacy artyści  jak Sting, Bjork czy Beastie Boys.

Ich spektakl to przede wszystkim gigantyczna dawka dobrej zabawy doprawiona muzyką. Cała ta mieszanina przyprawiła już wielu ludzi o ból mięśni w okolicy przepony.

Musisz zobaczyć ich Show na żywo to jedyny sposób aby przeżyć sweterkowe katharsis 🙂

Skip to content