13.01.2013r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – hala OSiR

Wołowski Ośrodek Kultury  tradycyjnie przyłączył się  do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 21. Finał odbędzie się w niedzielę, 13.01.
Tym razem wołowski  sztab będzie   miał siedzibę w  hali OSiR przy ul. Panieńskiej. Skupia  on 40 wolontariuszy, którzy wraz z szefem sztabu  od  godzin rannych będą kwestować na  ulicach miasta i gminy. Część  artystyczna  rozpocznie się o godz. 16:00, również w hali OSiR. Całość  zakończy  tradycyjnie o godz. 20:00 światełko do nieba.

Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacjach –  w tym roku do wylicytowania między innymi: gadżety WOŚP, książka z autografem Jerzego Stuhra, fotosy z  autografami aktorów z seriali „Świat wg. Kiepskich”, „Galeria” i „Pierwsza miłość”, pamiątkowa koszulka z autografem Leszka Kołtuna – Zawodowego Mistrza Świata federacji WKN w formule Low-Kick,  karnety  do Studia Balans, płytę z  podpisem Kamila Bednarka,  gadżety wykonane  przez więźniów ZK, prace plastyczne  lokalnych artystów i inne  fanty ofiarowane  na aukcje przez  darczyńców.
Zapraszamy na facebookową stronę sztabu: https://www.facebook.com/sztab.wosp.wolow?ref=ts&fref=ts

Skip to content