24.02.2013. Ciekawi Świata – wyprawa przez Manali-Leh

W niedzielę, 24 lutego o godz. 18:30 zapraszamy do Pubu Cameleon ( Wołów, Pl. Szkolny)  na kolejne  spotkanie z  cyklu „Ciekawi Świata”.
Gościem wieczoru będzie Karol Krochmal – organizator i członek wyprawy słynną, położoną najwyżej  na świecie   autostradą Manali-Leh.
W ramach prezentacji odbędzie się projekcja filmu  „Lords of the Wheels” nakręconego podczas podróży. Będzie można także obejrzeć  zdjęcia z wyprawy.

W lecie 2009 roku grupa śmiałków reprezentujących 5 różnych kontynentów przejechała na motocyklach wszerz najwyższe góry świata, przedostając się z indyjskiego stanu Himachal Pradesh do tybetańskiego Ladakhu oraz muzułmańskiego Kashmiru, pokonując 45-stopniowe upały, najwyższe przełęcze na świecie, nocując  w namiotach podczas burzy śnieżnej oraz podróżując przez okupowane przez mocarstwa atomowe tereny, na których trwa bardziej lub mniej regularna wojna.

W ramach prezentacji odbędzie się projekcja filmu  „Lords of the Wheels” nakręconego podczas podróży. Będzie można także obejrzeć  zdjęcia z podróży.

Skip to content