Babski kabaret, czyli Old Spice Girls – 19.04.2016r. – sala widowiskowa

Dwie godziny skeczów  i piosenek zaprezentował Babski Kabaret we wtorkowy wieczór  w sali widowiskowej. Świetne teksty  – m.in Marii Czubaszek w  wykonaniu trzech artystek – Lidii Stanisławskiej, Barbary Wrzesińskiej i Emilii Krakowskiej bawiły ponad  stuosobowa publiczność. W  trakcie  występu panie nawiązały świetny  kontakt z widzami – osiem razy zmieniały stroje, zaskakiwały  żywiołowością, a po występie  znalazły czas na wspólne zdjęcia, rozmowy i podpisanie płyt.

foto_01 foto_03 foto_06 foto_08 foto_12 foto_13 foto_15 foto_17 foto_26 foto_28 foto_37 foto_38 foto_41

 

 

 

plakat

Wołowski Ośrodek Kultury ma przyjemność zaprosić Państwa na spektakl Babski Kabaret, czyli „Old Spice Girls”, który odbędzie się 19 kwietnia w sali widowiskowej.
„Old Spice Girls” to spektakl słowno-muzyczny w wykonaniu trzech znanych aktorek komediowych.

Zachęcamy Państwa do wcześniejszego kupowania biletów w przedsprzedaży w cenie 35zł (do 12 kwietnia). Po 12 kwietnia cena wzrośnie do 45zł. W przypadku zakupu powyżej 10 sztuk biletów proponujemy Państwu preferencyjną cenę 30zł/szt.
Bilety do nabycia od dnia 22 marca 2016r., w kasie WOK w Wołowie (istnieje możliwość płatności kartą).
Serdecznie zapraszamy!

O spektaklu:

Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS”, czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska.
Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).
Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.
Ewa Szykulska

Skip to content