Bezgotówkowe Kino Objazdowe w Wołowie

🤗 Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!

9 maja największe premiery kinowe w Wołowie. Zobacz razem z nami na dużym ekranie:

🎬 „AIR” – Film w reżyserii Bena Afflecka z Matem Damonem w roli głównej. Kulisy niewiarygodnej historii Michaela Jordana i firmy Nike. Ta współpraca zrewolucjonizowało świat sportu i współczesną kulturę. (dyst. Warner Bros)

🎬 „Skołowani” – Czy ta miłość ma szansę? Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Tylko wszystko wskazuje na to, że tym razem trafił na kobietę swojego życia… (dyst. Next Film)

🎬 „Filip” – Sensacja 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Nagrodzony Srebrnym Lwem obraz zrealizowany na podstawie powieści Leopolda Tyrmanda. W roli głównej hipnotyzujący Eryk Kulm. (dyst. TVP)

🎬 „Prawdziwe życie aniołów” – Znany i ceniony aktor Adam (w tej roli Krzysztof Globisz), przechodzi nagły i rozległy udar. Traci zdrowie i niezbędne do wykonywania swojego zawodu narzędzie – mowę. Pomimo niedającej nadziei diagnozy żona Adama (Kinga Preis) z uporem i determinacją walczy o jego powrót do zdrowia i na scenę. (dyst. Kino Świat)

🎬 „Szczęście Mikołajka” – Propozycja na kinowe wyjście dla całej rodziny! Jak wyglądały początki najpopularniejszego na świecie chłopca o imieniu Mikołajek? (dyst. Monolith Films)

🎬 „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” – Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Zapraszamy najmłodszych kinomanów.

Na wszystkie seanse zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa, która poza propozycjami kinowymi przygotowała dla widzów także garść wiedzy na temat innowacyjnych form płatniczych!

🎟️ Sprawdź godziny seansów i zamów swój bilet już dzisiaj z 10% zniżką przy płatności online: https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/591

Ceny biletów:
Normalny: 20 zł
Ulgowy: 18 zł
Grupowy: 16 zł

Podczas naszej trasy mamy specjalną zniżkę dla wszystkich fanów kina. Każdy kto zakupi bilet bezgotówkowo – online za pośrednictwem naszej strony www.filmowobezgotowkowo.pl lub za pomocą karty, telefonu lub zegarka w kasie kina – otrzyma na niego 10% zniżki.

Prowadzisz własny biznes? Zależy Ci na wygodzie i bezpieczeństwie? Chcesz zwiększyć swoje zyski? Razem z Fundacją Polska Bezgotówkowa możesz poznać odpowiedzi, jak korzystać z nowoczesnych, bezpiecznych i wygodnych rozwiązań dla firm.

🤝 Koniecznie zajrzyj przed seansem do kampera Fundacji Polska Bezgotówkowa. Dodatkowo, jeśli zostawisz wizytówkę, otrzymasz voucher na popcorn gratis.

⭐ Skontaktuj się z reprezentantką agenta rozliczeniowego w Wołowie: Magda Jarecka, tel: 695 299 624, magdalena.jarecka@elavon.com

– – – – –
Ogólnopolska akcja realizowana jest we współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców obszarów oddalonych od dużych miast i w których jednocześnie nie ma na stałe kina.

Więcej szczegółów na: https://www.filmowobezgotowkowo.pl/

Skip to content