Bezgotówkowe Kino Objazdowe

Najnowsze hity kinowe już 8 lutego w WOK! 🥰🎬

🤗 Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! Bezgotówkowe Kino Objazdowe zaprasza przedsiębiorców i fanów kina na niezapomniane filmowe seanse.

Zobaczcie razem na dużym ekranie:

🎬„Akademia Pana Kleksa” – Najgłośniejsza polska premiera ostatnich lat! W rolach głównych Tomasz Kot jako Pan Kleks, Antonina Litwiniuk – Ada Niezgódka oraz Sebastian Stankiewicz, który rozbawi Was do łez jako Ptak Mateusz. Będzie to również okazja do filmowego spotkania z… Piotrem Fronczewskim. Przenieście się do magicznej krainy wyobraźni, gdzie wszystko jest możliwe. (dyst. Next Film)

🎬 „Kos” – Nagrodzony Złotymi Lwami na Festiwalu w Gdyni najnowszy film Pawła Maślony. Dawno żaden polski tytuł nie wzbudził takiego entuzjazmu wśród krytyków. Zobacz Jacka Braciaka jako Kościuszko w historycznym kinie akcji, którego nie powstydziłby się sam Tarantino. Taki film trzeba zobaczyć w kinie! (dyst. TVP)

🎬 „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” – Macie ochotę na lekką, zabawną komedię? Bohaterowie serii Kogel Mogel jeszcze nigdy nie zawiedli w tej kwestii! Poznajcie ciąg dalszy przygód wyjątkowej rodziny: Wolańskich oraz Zawadów. Na ekranie ponownie pojawi się obsada uwielbiana z poprzednich części, m.in. Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn i Dorota Stalińska. (dyst. Next Film)

Na wszystkie seanse zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa, która poza propozycjami kinowymi przygotowała dla widzów także garść wiedzy na temat innowacyjnych form płatniczych!

🎟️ Dla wszystkich fanów kina i widzów Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe.

🎟 Ceny biletów:

Normalny: 20 zł

Ulgowy: 18 zł

Grupowy: 16 zł

⏰Godziny seansów:

8:30 – Akademia Pana Kleksa

11:00 – Pies i Robot

15:30 – Akademia Pana Kleksa

18:10 – Baby boom, czyli Kogel Mogel 5

20:25 – KOS

Prowadzisz własny biznes? W ramach filmowej trasy po Polsce, przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości pojawi się nowoczesny kamper, a w nim mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Będzie tu można uzyskać szczegółowe informacje na temat płatności bezgotówkowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla osób prowadzących własną firmę realizuje obecnie Fundacja. 🤝 Koniecznie zajrzyj przed seansem do kampera Fundacji Polska Bezgotówkowa. Dodatkowo, jeśli zostawisz wizytówkę, otrzymasz voucher na popcorn gratis.

– – – – –

Ogólnopolska akcja realizowana jest we współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców obszarów oddalonych od dużych miast i w których jednocześnie nie ma na stałe kina.

Więcej szczegółów na: https://www.filmowobezgotowkowo.pl

Do końca roku Bezgotówkowe Kino Objazdowe planuje odwiedzić ponad 75 miejscowości w całej Polsce, dostarczając ich mieszkańcom wiedzę na temat finansów cyfrowych i płatności bezgotówkowych oraz rozrywkę na najwyższym poziomie!

Skip to content