Dobry Wieczór Akustyczny #4 w Wołowie – fotorelacja

Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z czwartej edycji Dobrego Wieczoru Akustycznego, która odbyła się w ubiegłą sobotę (7 kwietnia) w sali widowiskowej WOK. Na scenie zaprezentowały się duety w międzynarodowym składzie. Dziękujemy bardzo serdecznie za magię płynąca ze sceny – Nickel and Rose, Fueling The Fire, BIFF oraz Max Bravura. Dziękujemy również przybyłej publiczności za obecność. To była dobra edycja.
Zapraszamy za rok.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Niezmiernie milo jest nam zaprosić Państwa na kolejną edycję „Dobrego Wieczoru Akustycznego”, który obędzie się już 7 kwietnia 2018r. (sobota) o godz. 19:00 w Wołowskim Ośrodku Kultury.
 
Podobnie jak w ubiegłym roku wszyscy artyści występować będą podczas koncertu wspólnie, prezentując na zmianę swoje utwory. Taka idea koncertu sprawdziła się podczas poprzednich edycji i jest z pewnością bardziej urozmaicona niż tradycyjne, zwarte sety kolejnych artystów. Chcemy też zadbać o to, by wykonawcy występowali jak najbliżej publiczności, aby w ten sposób osiągnąć ciepły, kameralny klimat, tak by każdy z uczestników koncertu poczuł się jego częścią.
 
Bilety na to wyjątkowe wydarzenie będą do nabycia w kasie WOK od piątku, czyli 2 marca w cenie 15 zł /Serdecznie zapraszamy!
 
Jesteście ciekawi, kto zagości tym razem na deskach Wołowskiego Ośrodka Kultury? Tym razem ponownie zaprosiliśmy Duety, więc zapowiada się naprawdę dobry wieczór akustyczny, ale i nie tylko 🙂
 
BIFF/PL
fot. Matylda Sałajewska

BIFF tworzy Duet „Brachaczek oraz Fochmann” Zespół istnieje od 2006 roku. W jego skład wchodzą byli członkowie legendarnego Pogodno. W 2009 roku wydał debiutancką płytę „Ano”, która zdobyła dwa Fryderyki (debiut roku i teledysk), i miała siedem nominacji do tej nagrody, nominowana była również do Gwarancji Kultury TVP Kultura. W 2013 roku ukazała się druga płyta zespołu „Attenzione Bambino”. Płyta wyszła dzięki wsparciu Narodowego Centrum Kultury i Muzeum Powstania Warszawskiego. BiFF zrobił muzykę do słuchowiska muzycznego dla dzieci „Pestka, drops, cukierek”, filmu „Dżej Dżej” oraz spektaklu tanecznego „Legendy miejskie. Śląsk”.

Obecnie BiFF pracuje nad trzecią płytą. Zespół zagrał na najważniejszych polskich festiwalach (Heineken Opener, OFF Festival, KFFP w Opolu). Koncerty Brachaczek i Fochmann to pełne energii zabawne widowiska.
Więcej informacji znajdziecie:
 
FUELING THE FIRE/PL
fot. Angelika Pawera

FTF to zespół muzyczny z Rybnika oparty na zróżnicowanych i świeżych brzmieniach. Formacja powstała z wspólnych fascynacji oraz chęci tworzenia czegoś nowego i wartego uwagi na scenie. Zakorzeniając się w fali śląskiej alternatywy zespół buduje własną formułę poprzez eksperymentowanie z strukturami swoich kompozycji i budowanie instrumentalnych przestrzeni. Obecnie w trakcie promowania najnowszej EP Shifting, dwuczęściowej podróży przez nastroje, nagranej w Satanic Audio i ukręconej przez lidera zespołu Gates, Kevina Dye (Vasudeva, Owel) oraz Mike’a Kalajian (Moving Mountains, Saosin).

Więcej muzyki znajdziecie tu:

 
NICKEL & ROSE/USA
To unikatowy duet z USA, z Milwaukee (Wisconsin). Amerykanie grają niecodzienną mieszankę bluesa, jazzu, soulu, americany i muzyki afrykańskiej. Wszystko zaprezentowane jest… akustycznie.
Duet tworzą: Johanna Rose (kontrabas, vocal) i Carl Nichols (gitara akustyczna, vocal). Połączyli swoje różnorodne doświadczenie muzyczne, różnorodne temperamenty i różnorodne głosy, aby stworzyć ten niekonwencjonalny projekt.
 
Zapraszamy do odsłuchu:
 

 
MAX BRAVURA/PL
Niezależny zespół ze śląska założony przez frontmena i wokalistę Macieja Wachowiaka nieustannie ewoluuje, raz z lepszym, raz z gorszym skutkiem, ale na pewno szukając swojego miejsca na polskiej scenie muzycznej. Początkowo był to projekt solowy, w ciągu trzech lat zmieniał skład i podejście. Z Jackiem Talagą stworzył debiutancką EP „How Bravura” i w ciągu zaledwie roku chłopcy zagrali razem ponad 35 koncertów w całej Polsce, m.in. Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu czy Krakowie. Teraz po kilku miesiącach ciszy i wytężonej pracy wraca jako zespół! Z nową siłą i energią, ale też z nowym brzmieniem i aranżacjami.
 
Muzyka stanów, emocji i interpretacji. Surowe opowieści zamknięte w dyskretne melodie – od gitarowego folku przez wave’ową nostalgię po post-punkową energię.
 
Zobacz teledysk w wykonaniu Max Bravura:
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Skip to content