Dzień Kobiet: I Love You Tour – Stand Up Comedy

W tym roku na Dzień Kobiet zapewniamy wieczór pełen dobrego humoru!

Zostawcie wszystkie troski za drzwiami i świętujcie ten piękny dzień na wesoło 🙂

Para komików na jednej scenie w programie „I Love You Tour”!

Wszystkie małżeńskie sprawy można przegadać w domu, tylko po co, skoro można przegadać je z Wami! Przecież amerykańscy naukowcy dowiedli, że receptą na szczęśliwy związek jest dystans i poczucie humoru 🙂

Zapraszamy na nasz stand-up małżeński, gdzie będziecie mieć okazję zobaczyć swoje miłosne relacje w krzywym zwierciadle. Mieszanka wybuchowa dwóch temperamentów i dwóch punktów widzenia na jednej scenie!

Wystąpią:

🙋‍♀️ Monika Nowogrodzka (żona) – aktorka, komiczka, producentka spektakli komediowych. Jej one woman show zostało docenione na wielu przeglądach komediowych w Polsce. Na scenie charakteryzuje ją zaraźliwy śmiech i dużo pozytywnej energii.

🙋‍♂️ Karol Kopiec (mąż) – stand-up’er, improwizator. Na scenie od 2008 roku. Wystąpił m.in. w kilku sezonach Comedy Club w Comedy Central, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVN’u. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach jak: „Dzięki Bogu już weekend” oraz „Tylko dla dorosłych”.

📅 08.03.2024, godz. 18:00, Sala widowiskowa Wołowski Ośrodek Kultury

🎫 Wstęp:

40zł/os.

35zł/os. bilety grupowe (powyżej 20osób).

Kup online: https://www.kupbilecik.pl/…/Stand-up+comedy%253A…/

lub w kasie WOK.

Skip to content