Ferie w WOKu

Wołowski Ośrodek Kultury
01 – 13.02.2010

Nie nudź się w Wołowie w ferie. Przyjdź do Wołowskiego Ośrodka Kultury, który zaprasza na zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Ferie trwają i za chwilę się skończą. Nie marnuj ich przed telewizorem lub komputerem. W WOKu możesz zobaczyć, jak wygląda nauka grania na pianinie i gitarze i posłuchać jak grają inni. Wziąć udział w zajęciach plastycznych. Popatrzeć na dzieci z zajęć tanecznych, posłuchać jak śpiewają Wokalinki. W środę ruszają zawody modeli sterowanych. Skorpion trenował do nich jeszcze przed feriami na zajęciach klubu, bo sterowanie takim modelem nie jest łatwe. W piątek na dzieci czekają warsztaty  teatralne i przedstawienie „Kwiat Paproci”.

W drugim tygodniu czekają kolejne atrakcje. Przesłuchania do V edycji Mikrofon dla Przedszkolaka, kino, bal karnawałowy i na finał ferii Maleo Reagge Rockers.

Informacje, tel. 71 389 14 42

Wołowski Ośrodek KulturyNie nudź się w Wołowie w ferie. Przyjdź do Wołowskiego Ośrodka Kultury, który zaprasza na zajęcia dla dzieci młodzieży.

Ferie trwają i za chwilę się skończą. Nie marnuj ich przed telewizorem lub komputerem. Przyjdź do Wołowskiego Ośrodka Kultury zobaczyć, jak wygląda nauka grania na pianinie i gitarze i posłuchać jak grają inni. Wziąć udział w zajęciach plastycznych. Popatrzeć na dzieci z zajęć tanecznych, posłuchać jak śpiewają Wokalinki. W środę ruszają zawody modeli sterowanych. Skorpion trenował do nich jeszcze przed feriami na zajęciach klubu, bo sterowanie takim modelem nie jest łatwe. W piątek na dzieci czekają warsztaty  teatralne i przedstawienie „Kwiat Paproci”.

W drugim tygodniu czekają kolejne atrakcje. Przesłuchania do V edycji Mikrofon dla Przedszkolaka, kino, bal karnawałowy i na fina ferii Maleo Reagge Rockers.

Skip to content