Formacja Chatelet w Wołowie – 04.05.2014r.

Formacja  Chatelet  wystąpi po raz  pierwszy w Wołowie  w niedzielę  4  maja  o godz. 19:00. Bilety w  cenie  30 zł do nabycia  w sekretariacie Wołowskiego Ośrodka  Kultury. Uwaga !  Bilety   można  kupić od  środy, 16.04. 2014r.  Serdecznie zapraszamy.

Najnowszy program Formacji Chatelet to zaskoczenia, powiew świeżości i zabawa w profesjonalnym stylu, wypracowanym przez Formację na przestrzeni kilkunastu lat. To mieszanka kabaretu, teatru i improwizacji, bez której nie może obyć się żaden spektakl tego zespołu. „Gołoleć” jest także mrugnięciem oka do widza. Celowy błąd słusznie nasuwa różne skojarzenia. To spektakl o małych poślizgach i bolesnych upadkach, z których podnoszenie się może być całkiem zabawne. Codzienne życiowe sytuacje taplają się tu w oparach absurdu. Formacja korzysta z różnych środków.  Klasyczne skecze i monologi przeplatają dopracowane muzycznie piosenki, a całości charakteru dopełnia zaskakująca scenografia.

„Formacja Chatelet. Oderwij się z nami od rzeczywistości!” – to hasło promujące najnowszy program zespołu. A więc  Oderwij się i „Gołoleć”!

Skip to content