Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy – Informacje dla szkół

jarmark-fotoWołowski Ośrodek Kultury zaprasza do czynnego udziału w tegorocznej edycji Gminnego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Wołowie z wizytą Świętego Mikołaja na wołowskim Rynku, który odbędzie się w dniach 09.-11.12.2016r. (piątek – sobota – niedziela). Z myślą o dzieciach i młodzieży, uczęszczających do naszych lokalnych szkół i przedszkoli, WOK przygotował indywidualny program skierowany specjalnie dla Państwa.

Dnia 09.12.2016r., tj. piątek, w godzinach 10:00 – 14:00 odbędzie się Kiermasz Szkolno-Przedszkolny, rozumiany jako prezentacja i sprzedaż produktów oraz dzieł twórczości Uczniów i Wychowanków gminnych placówek. Podczas piątkowego kiermaszu wszystkie chętne jednostki zapraszamy do udziału w Konkursie Choinkowym. Reprezentanci szkół i przedszkoli, obecni tego dnia na kiermaszu, poza udziałem w konkursie z nagrodami mogą liczyć na wspaniałe atrakcje towarzyszące temu wydarzeniu:

– ubieranie Drzewek Bożonarodzeniowych do konkursu,

– prezentacje szkół i przedszkoli na kiermaszu ze sprzedażą rękodzieła,

– warsztaty dla dzieci,

– występy.

Ponadto serdecznie zachęcamy do zgłaszania udziału Wychowanków – zarówno indywidualnie jak i w grupach – do reprezentacji szkoły/przedszkola w BLOKU ARTYSTYCZNYM dnia 10.12.2016 r. (sobota), który przewidywany jest w godzinach 10:00 – 13:00. Gminny Jarmark to świetna okazja, aby szerokiej publiczności przedstawić szkolne i przedszkolne talenty muzyczne, wokalne, taneczne, teatralne (Jasełka) – szczególnie w tematyce bożonarodzeniowej.

Ogłoszenie wyników Konkursu Choinkowego będzie miało miejsce w niedzielę (11.12.2016r.). W tym dniu WOK zaplanował również najważniejszą atrakcję dla najmłodszych Mieszkańców, czyli wizytę Świętego Mikołaja, który wraz ze swoimi pomocnikami zaprosi do wspólnej zabawy, do której serdecznie wszystkich już dziś zapraszam.

UWAGA: W przypadku planowania sprzedaży wyrobów spożywczych, do Karty Zgłoszenia należy dołączyć prawidłowo wypełnione Oświadczenie. Sprzedawane produkty muszą być poporcjowane na tackach jednorazowego użytku i owinięte stretchem spożywczym. Podczas Kiermaszu obowiązuje zakaz ręcznej ingerencji w sprzedawane/degustowane produkty (ręczne krojenie, nakładanie porcji, itp.).

Kartę zgłoszenia można również wypełnić elektronicznie, przy pomocy formularza:

 

 

W razie pytań proszę o kontakt:

Telefonicznie: (71) 389 26 43

e-mail: sekretariat@wok-wolow.pl

 

Skip to content