Jubileusz „Ciekawych Świata” – 14 i 15.11.2015r.

Już od  5  lat z  inicjatywy Anny i Roberta  Matraj odbywają się spotkania  z podróżnikami pod  wspólną  nazwą „Ciekawi Świata”. Rocznicę tą  będziemy  obchodzić podczas dwóch, pełnych atrakcji dni. Jubileusz rozpocznie się 14 listopada o godz. 18.30 otwarciem wystawy fotografii (sala kameralna) podsumowujących 5 lat działalności.
O godz. 19.00 na sali widowiskowej odbędzie się projekcja filmu „Droga Wolna” opowiadającego o wyprawie życia trójki polskich motocyklistów przez Ukrainę, Rumunię, Gruzję i Turcję. 10000 km w odpowiedzi na pytanie o wolność w systemie powinności
i ograniczonego czasu. 15 listopada spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30 prelekcją podróżniczą Anny Alboth (www.thefamilywithoutborders.com), która wraz z mężem Thomasem i córeczkami Hanią i Milą pokazuje, że w podróżowaniu z dziećmi nie ma żadnych granic.
Jubileusz zakończymy muzycznym spotkaniem z zespołem Caci Vorba, lubelską grupą, specjalizująca się w mieszance muzyki cygańskiej, bałkańskiej oraz karpackiej. Początek koncertu ok. godz. 20:00.

Skip to content