Jubileuszowa wystawa twórczości Barbary Czerepok – 7.04.2016r. – sala kameralna

Około 60 osób gościło na wernisażu „Malarskie Opowiadanie”  Barbary Czerepok.  Artystka witając publiczność  opowiedziała o swoich inspiracjach, początkach  twórczości, podróżach artystycznych
oraz swoich związkach z  kulturą i sztuką. Na wystawie można było obejrzeć ponad trzydzieści obrazów
o rożnej tematyce, w większości wykonanych techniką olejną na płótnie. Dodatkowo zaprezentowana została sztuka użytkowa – autorska biżuteria i odzież.  Poniżej prezentujemy  zdjęcia z wydarzenia.
IMG_5971 IMG_5953 IMG_5949 IMG_5941 IMG_5937 IMG_5943IMG_5996 IMG_6014

 

 

plakat_wystawaSerdecznie zapraszamy na jubileuszową wystawę twórczości Barbary Czerepok, której wernisaż odbędzie się 7 kwietnia w sali kameralnej Wołowskiego Ośrodka Kultury o godzinie 18.00.

Mój jubileusz jest po to, aby zobaczyć siebie od pierwszej wystawy i te lata ilustrowane olejnymi obrazami, najpierw w Legnicy pod okiem prof. B. Chyły, potem u prof. Borysowskiego i prof. Kotlarczyka na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Nabierałam malarskich doświadczeń na plenerach w Bytowie, Golubiu-Dobrzyniu, Nowym Sączu, Makowie Podhalańskim, Krakowie, które zaowocowały wieloma wystawami. Moje prace malarskie znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce i zagranicą – Kolonia, Paryż, Rzym, Nowy Jork, Hamburg itp. Moje ścieżki codzienności krzyżowały się z pracą w szkole i życiem kulturalnym miasta. Dziś zapraszam do tego, co estetycznie słyszalne, do emocjonalnej bitwy, poznania ludzkiej duszy w malarstwie, poezji i sztuce użytkowej.

Barbara Czerepok

 

Skip to content