Koncert Hidden World/ Brooks Was Here / Lost Road – 12.09.2014r.

Serdecznie zapraszamy na pierwszy po długiej przerwie  koncert  do sali kameralnej.
Na początek dawka energetycznego hardcore’a, old schoolowego emo i rocknrollowego noise’u! Zapewnią nam to  zespoły Hidden World, Brooks  Was Here i wracający po długiej przerwie znany w Wołowie i występujący w roli gospodarza na własnym podwórku – Lost Road. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19:30. Wstęp 10 zł.

Poniżej garść informacji o zespołach oraz  linki do muzyki:

LOST ROAD

Po 12 latach od zagrania pierwszego koncertu, mocnych przetasowaniach w składzie, dwóch wydawnictwach, setce koncertów w kraju i za granicą, kilku latach przerwy znów wytoczyli swoje wzmacniacze, bębny, gitary i mikrofony po to by szerzyć Noise’N’Roll – dźwiękowe zniszczenie!

https://www.facebook.com/lostroadband

HIDDEN WORLD

Zespół o sobie: Stworzyliśmy ten zespół na przełomie 2013 i 2014 roku, spontanicznie, naturalnie, z potrzeby grania muzyki, jakiej nie mieliśmy okazji tworzyć i grać przy okazji swoich poprzednich projektów (Panacea, Kaldera, Fabryka Napięć, Black Tapes, Obsessions, Capital, Thirty Three Rotations i kilku innych). Stworzyliśmy go w Puławach, miejscu, w którym nie wszyscy na co dzień mieszkamy, ale które dla każdego z nas z różnych względów jest ważne i które niewątpliwie ma duży wpływ na naszą muzykę. Co do muzyki to jest ona wypadkową naszych wieloletnich fascynacji bardzo jej różnymi gatunkami. Każdy z nas dorastał na punkowych i hardcore’owych koncertach, gust każdego z nas ewoluował w stronę innych, różnorodnych gatunków szeroko rozumianej muzyki alternatywnej, co nie zmienia faktu, że punk i hardcore to wciąż fundamenty dla tego co tworzymy jako Hidden World.

http://hiddenworld.bandcamp.com/releases

BROOKS  WAS HERE

Wybuchowa mieszanka post-hardcore’u i klasycznego emo rodem z lat 90-tych. Brudne gitary, darcie japy,  ładne melodie, garaż. Samo życie. Dzieciaki z przedmieść i ich frustracje. Coś dla fanów Hot Cross, Daitro,  At The Drive-In czy Amanda Woodward.

http://brookswasherepl.bandcamp.com/

Skip to content