LETNIE PÓŁKOLONIE GMINNE 2023

Po raz kolejny chcielibyśmy zaprosić mieszkańców naszej gminy do uczestnictwa w tegorocznej edycji Letnich Półkolonii Gminnych. Do zapisów zapraszamy uczniów szkół podstawowych oraz absolwentów przedszkoli, którzy od września rozpoczną swoją przygodę z edukacją szkolną.

Terminy turnusów:
– I turnus – 03.07 – 07.07. 2023 [Dzieci z Bullerbyn :: Bądź jak ninja! Survival na wesoło]
– II turnus – 10.07 – 14.07.2023 [Laboratorium Małego Naukowca :: Ze sportem mi do twarzy]
– III turnus – 17.07- 21.07.2023 [ Akademia Młodego Filmowca :: Kosmicznie Kreatywnie :: Ze sportem mi do twarzy]
– IV turnus – 24.07 – 28.07.2023 [ Kosmicznie Kreatywnie :: Bądź jak ninja! Survival na wesoło]

Koszt udziału w jednym turnusie:
370,00 zł – dla uczestników zamieszkałych na terenie Gminy Wołów oraz uczniów szkół Gminy Wołów
(aby skorzystać ze zniżki należy w „koszyku” użyć kodu zniżki „GminaWołów”)
470,00 zł – w pozostałych przypadkach

REZERWACJE: https://www.wok-wolow.pl/rezerwacje/

Uczestnikom półkolonii zapewniamy opiekę w godz. 8.00-16.00, posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek), a także zajęcia ruchowe, integracyjne, sportowe oraz edukacyjno-rozwojowe i kreatywne, w zależności od wyboru tematu turnusu.
„Dzieci z Bullerbyn – Odkryj magiczny świat” Zajęcia kreatywno-rozwojowe na podstawie kultowej książki Dzieci z Bullerbyn. Każdego dnia czytamy rozdział książki, a później na ich podstawie tworzymy swój magiczny dzień!
„Bądź jak ninja! Survival na wesoło.” Turnus pełen wyzwań! Aktywność fizyczna będzie grała tu kluczową rolę, ale mali ninja nauczą się również sztuczek survivalowych. Zapowiada się ciekawa przygoda 🙂

Laboratorium Małego Naukowca” – Turnus wypełniony szalonymi eksperymentami i zajęciami twórczymi. Warsztaty z zaskakującymi eksperymentami są idealną okazją do świetnej zabawy i poszerzania horyzontów.

Ze sportem mi do twarzy” – Wakacje to idealny czas na rozwinięcie aktywności fizycznej u dzieci. Turnus wypełniony zajęciami sportowymi, podczas których dzieci spróbują swoich sił w różnych dyscyplinach sportu. Dla lubiących aktywny wypoczynek i sportowe wyzwania.

Akademia Młodego Filmowca” – Kamera! Akcja! Przez tydzień każdy uczestnik będzie mógł zostać scenarzystą, kamerzystą, reżyserem i aktorem. Podczas warsztatów dzieci poznają również tajniki i sztuczki filmowe 🙂

Kosmicznie Kreatywnie” – Stwórz swój własny kosmos! Turnus wypełnionymi zajęciami kreatywnymi i ciekawostkami na temat przestrzeni kosmicznej, planetach i astronautach.


Oprócz opisanych wyżej zajęć tematycznych, wszystkie turnusy wzbogacone są o inne zajęcia, m.in. sportowe, czy integracyjne. W harmonogramie zaplanowano także projekcje filmowe, animacje oraz czas na relaks w przestrzeni miejskiej. W przypadku upalnych dni nie zabraknie również zabaw na basenie miejskim. Szczegółowy plan zajęć podczas półkolonii zostanie dopasowany do wieku uczestników na etapie zapisów.

Letnie Półkolonie Gminne będą realizowane w Szkole Podstawowej nr 1 w Wołowie. Obowiązkowe wyposażenie uczestnika półkolonii to: wygodne obuwie sportowe, bidon na wodę, ubranie stosowne do pogody.

UWAGA!
Karty zgłoszenia przyjmowane są do 23.06.2023r.
Istnieje również możliwość uzupełnienia karty oraz opłacenia półkolonii w siedzibie Wołowskiego Ośrodka Kultury, przy ulicy Sikorskiego 6.

Jedynie dokonanie opłaty za udział w turnusie oraz wypełnienie karty zgłoszenia jest gwarancją miejsca.

WOK nie wysyła żadnego dodatkowego potwierdzenia o uczestnictwie w półkolonii.

W przypadku nieutworzenia się grupy, Wołowski Ośrodek Kultury zastrzega sobie prawo do odwołania turnusu.

Informacje i szczegóły: 71 389 26 43

REGULAMIN:

Skip to content