Półkolonie z kulturą !

półkolonie-332x112Wspólnie z Miejską i Gminną Biblioteką Publiczna w Wołowie oraz Urzędem Miejskim zapraszamy dzieci na Półkolonie z Kulturą. Już od 7 stycznia 2016 roku, zapraszamy do ZAPISÓW. Po raz pierwszy w Wołowie, zimowe wydanie PÓŁKOLONII Z KULTURĄ, a w nich: Spotkania z ludźmi Kultury z Wołowa, nauka języka obcego, warsztaty artystyczne, nauka pierwszej pomocy przedmedycznej, warsztaty wielkanocne, warsztaty z pieczenia chleba, polskie tańce regionalne, zajęcia na ściance wspinaczkowej, zwyczaje Walentynkowe, zwiedzanie Dolnego Śląska i wiele innych atrakcji.
Półkolonie z Kulturą to: 5 dni niezapomnianych wrażeń, 10 godzinna, codzienna opieka nad dziećmi (8:00 – 18:00) i duży wachlarz zajęć, opieka wykwalifikowanej kadry oraz wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek.
Rodzice, aby móc zapisać dziecko na Półkolonie z Kulturą, należy spełniać następujące wymagania:
1. Ukończone 7 lat i nie więcej niż 13 lat
2. Być czytelnikiem Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wołowie, tj. posiadać Kartę Biblioteczną,
3. Zapoznać się z REGULAMINEM PÓŁKOLONII, wypełnić i złożyć komplet dokumentów, w tym KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ UCZESTNIKA, w terminie do dnia 20 stycznia 2016 roku (dokumenty są już dostępne na stronie internetowej biblioteki www.migbp-wolow.pl).
4. Opłacić koszty organizacji tygodniowego pobytu na Półkoloniach z Kulturą,
w wysokości ustalonej przez Organizatora – 160 zł/osoba ( w tym koszty wyżywienia i organizacji zajęć).
Liczba miejsc OGRANICZONA. Decyduje pierwszeństwo ZGŁOSZEŃ.

Skip to content