Jarmark Wielkanocny na wołowskim Rynku

W sobotę (8 kwietnia) na wołowskim Rynku odbył się Jarmark Wielkanocny. Na stoiskach handlowych pojawiły się świąteczne wypieki, palmy oraz wiele dekoracji wielkanocnych. Przybyłe dzieci uczestniczyły w licznych grach i zabawach przygotowanych przez grupę animacyjną Jacek i Agatka.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

 

********************************************************************************

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w tegorocznym Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się na wołowskim Rynku 8 kwietnia 2017r. (sobota). Do wzięcia udziału po raz kolejny zaprosiliśmy lokalnych rękodzielników, artystów, drobnych przedsiębiorców handlowo-usługowych, organizacje pozarządowe oraz sołectwa z naszej gminy. Nie zabraknie warsztatów rękodzielniczych oraz atrakcji dla najmłodszych.

Rozpoczynamy o godzinie 10.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców!

 

 

 

********************************************************************************

Termin zgłoszeń upływa 27 marca. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami oraz wypełnienie i dostarczenie karty zgłoszenia do sekretariatu WOK osobiście, drogą mailową: sekretariat@wok-wolow.pl  lub  faxem 71 389 14 42.

UWAGA! Udział w Jarmarku Wielkanocnym w przypadku Rękodzielników oraz Organizacji Pozarządowych z terenu powiatu wołowskiego jest bezpłatny. W pozostałych przypadkach obowiązuje opłata 50zł netto + 23% Vat za jeden panel o wymiarach 3x3m.

Ważne dokumenty:

  1. Regulamin
  2. Karta zgłoszenia – termin nadsyłania kart minął 27 marca 2017r.
  3. Oświadczenie
  4. Karta zgłoszenia on-line – termin nadsyłania kart minął 27 marca 2017r.
Skip to content