Spektakl „Pół na pół” – 14.10.2016r.

plakat_net

Wołowski Ośrodek Kultury ma przyjemność zaprosić Państwa na spektakl „Pół na Pół”, który odbędzie się w piątek 14 października 2016 r. o godzinie 18:00 w sali widowiskowej. Jest to komedia kryminalna
w reżyserii Wojciecha Malajkata, w której będziemy mogli zobaczyć Piotra Polka oraz Piotra Szwedesa. Prawie farsowa forma spektaklu wypełniona jest problemami naprawdę dużego kalibru. Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo humoru.

Realizacja życiowych planów i marzeń dwóch braci Roberta i Dominika stoi pod znakiem zapytania, dopóki… żyje ich matka. Wbrew pozorom bracia nie są wcale bezdusznymi potworami czyhającymi na śmierć swej rodzicielki i spadek. Rzeczywistość przedstawiona w komedii jest skomplikowana, ale historia relacji łączącej braci z matką jest opowiedziana w sposób przewrotny i bardzo… śmieszny. Obok śmiechu znajdzie się też miejsce dla napięcia i grozy godnych mistrza gatunku – Alfreda Hitchcocka.

Zachęcamy Państwa do wcześniejszego kupowania biletów w cenie 60 zł (do 30.09.2016 r.).
Od 1 października cena wzrośnie do 70 zł. W przypadku zakupu powyżej 10 sztuk biletów proponujemy dla Państwa preferencyjną cenę.
UWAGA! Wszystkie miejsca są numerowane, a wyboru dokonujemy podczas zakupu biletu.
Bilety już do nabycia w kasie WOK w Wołowie (istnieje możliwość płatności kartą).

Skip to content