Superhalo na koncercie w Gramofonie – 14.06.2013r.

W  wołowskim pubie  Gramofon ( Sikorskiego 6, piwnice  WOK) w  najbliższy piątek, 14  czerwca wystąpi   grupa  Superhalo z Porażyna.
Ich płyta  pt. „Czerwona” ukazała się kilka miesięcy temu i zyskała  sporo  dobrych recenzji w mediach. Na koncertach energia z  krążka podobno  pomnożona jest  kilka razy.
Oczywiście wspieramy  to wydarzenie  i zachęcamy do wizyty na koncercie.

Poniżej kilka słów  z  biografii zespołu:)

Podczas mroźnej zimy 2010r. nastąpiła niezwykła anomalia pogodowa. Temperatura zaczęła nagle rosnąć, śniegi topniały w zastraszającym tempie, zerwał się niesamowicie silny wiatr. Niedługo potem rozszalała się straszna burza. Pioruny waliły bez litości. Ludzie uciekali w popłochu i zamykali się w piwnicach swych domów. Jeden z piorunów uderzył z pełnym impetem w drzewo przepoławiając je do samego korzenia. Po tym uderzeniu wszystko ucichło. Temperatura zaczęła spadać, wiatr ucichł, śnieg zaczął prószyć. Na ulicy jednego z miast na zachodzie zauważono idącą środkiem głównej ulicy czterech mężczyzn. Nie wiadomo skąd się wzięli, pojawili się z nawałnicy a nazywali się SUPERHALO, psychodeliczny, rock’n’rollowy twór czerpiący inspiracje z otaczającej go porażyńskiej przyrody i pławiący się w luksusach przypałacowych czworaków.
Poznaj  tą czwórkę zanim zrobią to inni…
Muzyka do posłuchania  tutaj.

14. czerwiec 2013,  godz. 21:00, bilet: 6 zł

Pub Gramofon, Sikorskiego 6

Skip to content