Warsztaty edukacyjno-informatyczne

W  ramach współfinansowania ze środków otrzymanych z  Dotacji  Budżetu  Zarządu Województwa  Dolnośląskiego, chcemy Państwa poinformować, że  przygotowaliśmy cztery wydarzenia o zasięgu wojewódzkim, gdzie spodziewamy się licznych przedstawicieli zarówno rządowych, samorządowych oraz pozarządowych i –oczywiście – reprezentantów służb ratunkowych, oraz fundacji i stowarzyszeń opiekujących się osobami starszymi  a także i innymi  grupami ludzi z rożnymi schorzeniami.

A oto kalendarium wydarzeń:
Inauguracja Pilotażu Systemu WRP w Obornikach Śląskich – 11.10.2016r., o godzinie 10.00 -13.00 w Obornickim Ośrodku Kultury ul. Dworcowa 26, którą mamy już za sobą.
Warsztaty edukacyjno-informacyjne w Wołowie  – 31.10.2016r., o godzinie 10.00 -13.00 w Wołowskim Ośrodku Kultury  ul. Gen. Wł. Sikorskiego  6. 
Warsztaty edukacyjno-informacyjne w Żmigrodzie – 17.11.2016r., o godzinie 10.00 -13.00 w Żmigrodzkim w Zespole Placówek Kultury ul. Wrocławska 12.
Podsumowanie Pilotażu Systemu WRP we Wrocławiu  – 08.12.2016r., o godzinie  10.00 -13.00 w Wender Edu Biznes Center ul. Św, Józefa 1/3.

Warsztaty , które właśnie planujemy, mają na celu pokazać ideę i działanie systemu WRP®. W czasie ich trwania uczestnicy po pierwsze – otrzymają funkcjonujące w trybie demo urządzenia WRP®, wyglądające jak na wizualizacji powyżej. Po drugie – będą uczestniczyć w warsztatach dotyczących tematów Wspomagania Ratownictwa Pacjenta. Po trzecie – zobaczą na własne oczy i przetestują na sobie prostą i natychmiastową identyfikację uczestników systemu. Po czwarte – uzyskają czasowy dostęp on-line do działającej bazy internetowej danych pacjenta, oczywiście pracującej w trybie demo, z poglądowymi wpisami. Po piąte – będą mogli bezpośrednio spotkać się z twórcami WRP® i podzielić się swoimi wnioskami i uwagami w końcowych ankietach . W celu ubogacenia prezentacji pokażemy także trailer systemu, oraz cztery wplecione w pokaz filmy, nagrane w tym roku z udziałem aktorów-amatorów z gminy Oborniki Śląskie  i – całkowicie profesjonalnych – ratowników medycznych.

Zarząd Fundacji Ludzie Jesieni,
Stawowa 5 Siemianice, 55-120 Oborniki Śląskie
 Urszula Kielar
Jerzy Piotrowicz

Skip to content