Spektakl „Wszystko przez judasza” 7.03.2016 – sala widowiskowa

Około 200 osób gościło w sali widowiskowej na spektaklu komediowym „Wszystko przez judasza”. W role dwóch par małżeńskich uwikłanych w kryminalną pajęczynę wcielili się: Katarzyna Jamróz, Alicja Kwiatkowska, Maciej Damięcki i Artur Dziurman. Poniżej galeria zdjęć ze spektaklu.

IMG_4992 IMG_4999IMG_4984 IMG_4990 IMG_4996 IMG_5001

 

 

plakatWołowski Ośrodek Kultury ma przyjemność zaprosić Państwa na spektakl „Wszystko przez judasza”, który odbędzie się 7 marca 2016r. w sali widowiskowej. Rewelacyjna obsada, nagłe i niespodziewane zwroty akcji czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.

Do czego służy mały otwór w drzwiach?

W tej sztuce znajdziecie odpowiedź na to przekorne pytanie. Perypetie dwóch małżeńskich par mieszkających na tym samym piętrze wiedzione komediowym korowodem złożonym z zabawnych i błyskotliwych dialogów. Anatomia wścibstwa, zazdrości, zdrady i chciwości. Matematyka perfidii, pomysłowości, hipokryzji i egoizmu. Świat naukowców kontra świat artystów. Piotr, Ada, Karol i Hanna – postaci ciekawie zarysowane i niebanalne w sieci dziwnych, wręcz nieoczekiwanych sekwencji i powiązań. Komedia z filozoficznym przesłaniem traktująca o ludzkich słabościach, niezależnych w tym wypadku od intelektu i zdolności człowieka. Wszyscy jesteśmy wystawiani nieustannie na pokusy i zazwyczaj bywamy wobec nich bezsilni. Wartka intryga z zaskakującym epilogiem. Jest tu też Szekspir i Tarantino. I to dosłownie. Po obejrzeniu tej sztuki inaczej spojrzycie na sąsiadów, być może i wymienicie drzwi. Konwencja tej sztuki to oczywiście kryminał. Czarny jak humor.

Obsada: Magdalena Wójcik, Katarzyna Jamróz, Maciej Damięcki, Artur Dziurman.
Autor: Andrzej Ballo, Reżyseria: Stefan Friedmann i Piotr Szwedes, Scenografia i kostiumy: Małgorzata Filipiak-Kwiatkowska

Zachęcamy Państwa do wcześniejszego kupowania biletów w cenie 60 zł (do 26.02.2016 r.). Od 27 lutego cena wzrośnie do 70 zł. W przypadku zakupu powyżej 10 sztuk biletów proponujemy dla Państwa preferencyjną cenę tj. 55zł/ szt.. Bilety już do nabycia w kasie WOK w Wołowie (istnieje możliwość płatności kartą).

Skip to content