Zapiski amoralnego moralisty – spektakl – sala kameralna 26.11.2014r.

W  środę, 26.11. o godz. 18:00 zapraszamy Państwa na spektakl ” Zapiski amoralnego moralisty”  na motywach powieści  Mariusza Marczyka „Fetysze Izydora  Bluma”. Bilety do nabycia w sekretariacie WOK oraz  bezpośrednio przed spektaklem w  cenie 15 zł. Ilość miejsc ograniczona!

Po sukcesie Spóźnionej miłości… spotykamy się z Mariuszem Marczykiem w kolejnym spektaklu, który intryguje już samym swoim tytułem. Co ciekawego wyznał podczas terapeutycznych sesji Izydor Blum, bohater  kolejnej scenicznej opowieści? Jakie tajemnice życia  w konfrontacji z uporczywie milczącą wiedeńską terapeutką zostaną ujawnione?

Czy kryzys w życiu dojrzałego mężczyzny zostanie przełamany? Czy Izydor Blum rzeczywiście znajduje się w niebezpieczeństwie? A może jest ofiarą paranoi? A jeżeli tak, to dlaczego w życiu bardzo bogatego człowieka odnoszącego same sukcesy pojawiły się kłopoty? Jaką rolę w tym kryzysie odegrał fetysz? Co jest tym fetyszem? Czy chodzi  część damskiej garderoby? Którą część?

Jakie są główne dystynkcje amoralnego życia profesora chemii i bogatego biznesmena zarazem ? Co ukrywa się za jego statecznym życiem bardzo czytelnym dla środowiska, w którym przebywa na co dzień? I na koniec, co z nim ma wspólnego niejaki Krystian P. / Jerzy Miedziński / Ależ to intrygująca seria pytań! Intrygujący jest cały spektakl, w którym śmiech splata się z refleksją nad kondycją moralną człowieka początku XXI wieku.

Jeśli czują Państwo niedosyt po obejrzeniu „Spóźnionej kolejne sceniczne wcielenie Mariusza Marczyka zaskoczy i na pewno wprawi widzów w doskonały humor.

Wykonawcy spektaklu:

Mariusz Marczyk

– autor książek poetyckich dramatów i powieści. Członek Związku Literatów Polskich i Związku Artystów Scena Polskich. Założyciel Polskiej Sceny Edukacji. Laureat wielu nagród w konkursach sztuki słowa m. in. nagrody Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Słowa Verba Sacra w Poznaniu.

Jerzy Miedziński

Aktor przez wiele lat współpracujący z Teatrem im. Ludwika Solskiego w Tarnowie oraz z Teatrem im Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Skip to content