Zimowe Półkolonie Gminne 2022 – fotorelacja

Zimowe Półkolonie Gminne 2022 obfitowały w moc aktywności, kreatywności i zabawy! Uczestnicy mogli brać udział w wielu warsztatach tematycznych, np. warsztaty krawieckie, taneczne, z animatorem, parkour, robótki na drutach, z perkusji, tabliczki zapachowe i wiele innych. Oprócz warsztatów rozwijających dzieci brały udział w balu karnawałowym, spektaklu teatralnym, projekcjach filmowych i integracyjnych grach planszowych i komputerowych. Działo się dużo, a uśmiech i zadowolenie naszych uczestników to najlepsza recenzja tegorocznych Zimowych Półkolonii. Zapraszamy na fotorelację!

Zapraszamy do zapisów uczniów szkół podstawowych na Zimowe Półkolonie Gminne organizowane przez Gminę Wołów oraz Wołowski Ośrodek Kultury.

Terminy turnusów:
– I turnus – 31.01-04.02.2022
– II turnus – 07.02-11.02.2022

Koszt udziału w jednym turnusie – 280,00 zł
NR KONTA 62 9598 0007 0200 3785 2002 0001

w tytule przelewu prosimy wpisać „IMIĘ i NAZWISKO DZIECKA”

Uczestnikom zapewniamy posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek) oraz zajęcia tematyczne, w dwóch tematach do wyboru.
„Różne oblicza aktywności” to zajęcia rekreacyjno-sportowe w niecodziennym wydaniu. Zajęcia dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek wzbogacony o dodatkowe zajęcia artystyczne.
„Obudź w sobie kreatywność” to cykl warsztatów kreatywno-artystycznych uzupełnione o zajęcia sportowe. Coś dla osób lubiących prace manualne.
Szczegółowy plan zajęć podczas półkolonii zostanie dopasowany do wieku uczestników na etapie zapisów.

Zimowe Półkolonie Gminne będą realizowane w Szkołach Podstawowych w Wołowie. Obowiązkowe wyposażenie uczestnika półkolonii: obuwie zmienne, bidon na wodę, ubranie stosowne do pogody (płaszcz przeciwdeszczowy, nieprzemakalne buty, itp).

UWAGA!
Karty zgłoszenia przyjmowane są od 10-25.01.2022r. —> KARTA ZGŁOSZENIA
Istnieje również możliwość uzupełnienia karty na miejscu, w Wołowskim Ośrodku Kultury.

Jedynie wypełnienie karty zgłoszenia oraz dokonanie opłaty za udział w turnusie jest gwarancją miejsca.

INFORMUJEMY, że rekrutujemy do ostatniego chętnego uczestnika! Każda osoba, która wypełni poprawnie kartę oraz dokona opłaty do 25.01 ma zagwarantowane miejsce.

WOK nie wysyła żadnego dodatkowego potwierdzenia o uczestnictwie w półkolonii – jeśli wypełniłeś kartę w terminie oraz dokonałeś opłaty masz miejsce zagwarantowane.

Informacje i szczegóły: 71 389 26 43

Skip to content