Bal Karnawałowy oraz Kierunek Kultura – Ferie Zimowe 2019

Wołowski Ośrodek Kultury zaprasza na wydarzenia realizowane w ramach Ferii Zimowych!

Jedną z atrakcji przygotowanych przez Wołowski Ośrodek Kultury, będzie Bal Karnawałowy, który odbędzie się 29 stycznia 2019r. o godz. 16:00 w sali widowiskowej!

Podczas balu dzieci wezmą udział w licznych tańcach i zabawach, a także wspólnym śpiewaniu znanych i lubianych piosenek.
Zachęcamy wszystkie dzieci do przyjścia w strojach karnawałowych ?

Bilet wstępu w cenie 10 zł. zapewnia wejście na Bal jednemu dziecku wraz z opiekunem.
Dzieci do lat 3 wstęp BEZPŁATNIE.
Przewidywany czas trwania balu: 2h. Podczas imprezy zapewnimy dzieciom fantastyczne animacje, drobny poczęstunek. W tym dniu przygotowany zostanie również Kącik Malucha [z dala od hałasu, animacje dostosowane do wieku dzieci].

Bilety dostępne w Kasie WOK od 21.01.2019 r.
W sprzedaży internetowej >>> Kup Bilet

W ramach Ferii Zimowych zapraszamy również dzieci w wieku 7+ na zorganizowane wyjazdy całodniowe w ramach realizowanego przez WOK projektu Kierunek Kultura. W pierwszym tygodniu ferii zabierzemy Was do HYDROPOLIS, w miejsce, w którym różnorodne technologie multimedialne, interaktywne instalacje, wierne repliki i modele oraz bogate w informacje ekrany dotykowe służą jednemu celowi: ukazaniu wody z różnych, fascynujących perspektyw. Drugi tydzień ferii to podróż przez miniaturowy świat. Obejrzymy wspólnie ogromną makietę, atrakcję tętniącą życiem, przedstawiającą wspaniały Dolny Śląsk – KOLEJKOWO.
Na wyjazdy obowiązuje odpłatność 20zł/os. za jeden kierunek.
Cena obejmuje: przejazd, zwiedzanie z przewodnikiem oraz poczęstunek. W przypadku wyjazdu do Kolejkowa zapewniamy również udział w warsztatach.

1 luty 2019 r. – HYDROPOLIS

8 luty 2019 r. – KOLEJKOWO

Celem zapewnienia miejsca należy poprawnie wypełnić kartę zgłoszenia oraz dokonać opłaty za wyjazd w Kasie WOK. Karty dostępne są na miejscu w Sekretariacie WOK.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 713892643.

Skip to content