Zajęcia plastyczne

Chcesz się zapisać?
Wypełnij KARTA ZGŁOSZENIA , podpisz umowę oraz dokonaj opłaty!

Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży

Prowadząca – Danuta Arendarska

Kiedy – Wtorek, Środa, Czwartek

Koszt– 80 zł/miesiąc

Wiek – +6

Na zajęciach dzieci uczą się posługiwania językiem plastycznym, swobodnego wypowiadania się na temat własnych przeżyć, życia i zabaw z rówieśnikami, kontaktów ze zwierzętami, światem przyrody, wiedzy na temat kultury własnego narodu i innych nacji. Dzięki temu wzbogacają swoją wyobraźnię, poczucie piękna i umiejętności.

Danuta Arendarska – nauczyciel plastyki
i instruktor plastyk z prawie 50-letnim stażem.

Danuta Arendarska wystawia swoje obrazy od lat 70-tych, brała udział w wielu plenerach artystycznych i wystawach w środowisku lokalnym, ale nie tylko. Jej obrazy znajdują się u odbiorców indywidualnych w Polsce, Niemczech, Szwecji, Kanadzie, USA i Australii. Obecnie będąc na emeryturze, prowadzi zajęcia plastyczne z dziećmi i młodzieżą w Wołowskim Ośrodku Kultury.


Akademia Młodego Artysty

Prowadząca – Krzysztof Gołubowski

Kiedy – Wtorek / Czwartek

Gdzie – Wołowski Ośrodek Kultury

Koszt – 90 zł/miesiąc

Wiek – +6

Akademia Młodego Artysty to dużo dobrej zabawy inspirowanej dziełami sztuki, ciekawymi miejscami, artystami. To odkrywanie nowych sposobów na pracę plastyczną, artystyczną, wykorzystanie zarówno znanych materiałów i narzędzi, jak i poznawanie nowych technik, ciekawych i rozwijających wyobraźnię dziecka, kreatywność, zmysł obserwacji, zdolności manualne, abstrakcyjne myślenie. Na zajęciach m.in. budujemy, wyklejamy, malujemy, rysujemy, fotografujemy, projektujmy, lepimy, tworzymy historię, pracujemy z muzyką, tworzymy obiekty. Znakiem rozpoznawczym jest

Skip to content