Spektakl muzyczny „Recepta na szczęście”

03.12.2023, godz. 17.00, sala widowiskowa WOK

Bilety:

Biletyna: https://biletyna.pl/event/view/id/362187

KupBilecik: www.kupbilecik.pl/imprezy/108416/Wo%C5%82%C3%B3w/Recepta+na+Szcz%C4%99%C5%9Bcie/

„Recepta na Szczęście” czyli Przychodzi baba do lekarza to najlepsza i najbardziej wyczekiwana MUZYCZNA KOMEDIA ROMANTYCZNA W TEATRZE w tym sezonie artystycznym – z muzyką na żywo!

SPEKTAKL KOMEDIOWY I KONCERT W JEDNYM! Trzy pokolenia kobiet spotykają się w gabinecie lekarskim:

– Kasia – szukająca miłości, która dopiero zaczyna swoje dorosłe życie w dużym mieście,

– Kleo – zrozpaczona, porzucona przez męża – kobieta w średnim wieku

– Gina – seniorka, nie lubiąca samotności, która niedawno zapisała się do klubu „Dorosłych Singli” gdzie wybrano ją „Dziewczyną Roku”.

Wszystkie Panie mają swoje potrzeby, marzenia o miłości i plany. Wszystkie traktują doktora bardziej jako psychologa czy powiernika ich myśli aniżeli lekarza. Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę i jest bardzo oddany swoim pacjentom. Pojawia się w gabinecie również tajemniczy pacjent country-man żyjący na wsi, kochający naturę i życie blisko niej. Spotkanie wszystkich bohaterów, zderzenie ich różnych światów wywołuje istną burzę w gabinecie Doktora i zmierza do nieoczekiwanego zakończenia. Podtytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu. Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór. Przez prawie 2 godziny będziecie Państwo świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też… pierwszej kłótni kochanków…

Ten spektakl trzeba zobaczyć !!!

OBSADA wymienna: Doktor: Michał Mikołajczak / Adam Adamonis Kleo: Aleksandra Nieśpielak Gina: Dorota Gorjainow / Anna Korcz / Grażyna Zielińska Kasia: Emilia Szmolke Pacjent: Michał Felczak / Daniel Roman MYZYCY (pianino, saksofon): Andrzej Perkman, Marcin Gańko, Michał Borowski.

Skip to content